Siamo lieti di annunciare che la nuova versione del portale TED sarà pubblicata il 29.1.2024 (data indicativa - da confermare!). Ti interessa scoprire quali saranno le nuove funzionalità, i miglioramenti e l'impatto sugli utenti? Leggi il nostro articolo per saperne di più sulle principali novità e nuove funzionalità.
Si stanno verificando alcuni bug che incidono sul modo in cui sono visualizzati gli avvisi dei formulari elettronici. Stiamo lavorando per risolvere il problema. Nel frattempo, è possibile consultare la nostra pagina dedicata per maggiori informazioni e orientamenti.
Sono aperte le iscrizioni alla quarta edizione del nostro seminario per riutilizzatori di dati TED, che si terrà il 14 dicembre 2023
Servizi - 498653-2022
Polonia-Tuchola: Servizi connessi ai rifiuti urbani e domestici
2022/S 176-498653
Bando di gara
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Tuchola, z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy
Numero di riferimento: ZP.271.2.13.2022.AS
II.1.2)Codice CPV principale
90500000 Servizi connessi ai rifiuti urbani e domestici
II.1.4)Breve descrizione:
Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór i transport następujących rodzajów odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości:
- segregowanych: papier, szkło, metale, tworzywa sztuczne i opakowania wielomateriałowe, odpady komunalne ulegające biodegradacji, ze szczególnym uwzględnieniem bioodpadów,
- pozostałe odpady nie kwalifikujące się do innych frakcji - resztkowe stanowiące niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne,
- odpadów wielkogabarytowych,
- zużytych urządzeń elektrycznych i elektronicznych,
- popiołów pochodzących z palenisk domowych,
- inne niewymienione frakcje zbierane w sposób selektywny – metale i tworzywa sztuczne,
- zużytych opon,
- przeterminowanych leków,
- mechaniczne wydzielone odrzuty z przeróbki makulatury i tektury.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ oraz załącznikach do SWZ.
II.1.5)Valore totale stimato
II.1.6)Informazioni relative ai lotti
Questo appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.2)Codici CPV supplementari
90513100 Servizi di smaltimento di rifiuti domestici
90513000 Servizi di trattamento e smaltimento di rifiuti urbani e domestici non pericolosi
90511000 Servizi di raccolta di rifiuti
90512000 Servizi di trasporto di rifiuti
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
4.3. Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór i transport następujących rodzajów odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości:
4.4. Przedmiot zamówienia obejmuje dostarczenie do właścicieli nieruchomości worków do selektywnej zbiórki odpadów, zgodnie z zadeklarowaną formą zbierania odpadów, dostarczenie pojemników zbiorczych i worków na popiół pochodzący z gospodarstw domowych /dotyczy okresu grzewczego, przygotowanie i dostarczenie właścicielom nieruchomości harmonogramów odbioru odpadów komunalnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 - Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia. Ilości odpadów podane przez Zamawiającego w załączniku nr 1 do SWZ są orientacyjne i zostały podane w celu sporządzenia oferty. Zamawiający zapłaci Wykonawcy za rzeczywiście zebrane i zagospodarowane odpady komunalne.
4.5. Wykonawca w celu zaplanowania wywozu realizacji zamówienia przedłoży Zamawiającemu harmonogram odbioru odpadów.
4.6. Wykonawcy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za zbadanie z należytą starannością SWZ i każdego uzupełnienia, wyjaśnienia, i zmiany SWZ wydanego podczas postępowania o udzielenie zamówienia oraz uzyskania informacji, które w jakikolwiek sposób mogą wpłynąć na wartość oferty lub wykonanie usługi.
4.7. Wykonawca zobowiązany jest wykonać usługę z należytą starannością, zgodnie z obowiązującymi przepisami, standardami, postanowieniami Umowy, z uwzględnieniem wymogów bhp, organizacją oraz realizacją umowy bez zakłóceń.
4.8. Zamawiający przyjmie fakturę ustrukturyzowaną od Wykonawcy – po wcześniejszym zawiadomieniu Zamawiającego o możliwości wystawienia takiej faktury przez Wykonawcę.
4.9. Wszelkie informacje niezbędne do przygotowania oferty dostępne są do wglądu w siedzibie Zamawiającego oraz udostępnione na stronie internetowej prowadzonego postępowania na platformie pod adresem: https://platformazakupowa.pl/tuchola