II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:Numero di riferimento: CI-22013
II.1.2)Codice CPV principale90510000 Trattamento e smaltimento dei rifiuti
II.1.4)Breve descrizione:
Voor het verwerken van afvalstromen van de milieustraat wil de gemeente Oosterhout per perceel een raamovereenkomst sluiten met een betrouwbare dienstverleners op basis van de in de aanbestedingsstukken omschreven eisen en voorwaarden. Het betreft 14 percelen:
1. Afval Reinigingsdienst (RDW / RDA)
2. Veegvuil
3. KCA, Afgewerkte olie en Vet (inclusief transport en inzamelmiddelen)
4. Dakbedekking
5. Puin
6. Grond/zand
7. Grof sorteerbaar afval
8. Gipshoudende materialen.
9. B-hout
10. C-hout
11. Tapijtresten
12. Harde kunststoffen
13. Metaal
14. Matrassen (inclusief huur van 3 containers)
II.1.5)Valore totale stimato
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: sì
Le offerte vanno presentate per tutti i lotti
II.2)Descrizione
II.2.1)Denominazione:
Afval Reinigingsdienst (RDW / RDA)
Lotto n.: 1
II.2.2)Codici CPV supplementari90510000 Trattamento e smaltimento dei rifiuti
90500000 Servizi connessi ai rifiuti urbani e domestici
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Zie aanbestedingsleidraad
II.2.1)Denominazione:Lotto n.: 2
KCA, Afgewerkte olie en Vet (inclusief transport en inzamelmiddelen)
Lotto n.: 3
II.2.1)Denominazione:Lotto n.: 4
II.2.1)Denominazione:Lotto n.: 5
II.2.1)Denominazione:Lotto n.: 6
Grof sorteerbaar afval (voornamelijk isolatiemateriaal)
Lotto n.: 7
II.2.1)Denominazione:Lotto n.: 8
II.2.1)Denominazione:Lotto n.: 9
II.2.1)Denominazione:Lotto n.: 10
II.2.1)Denominazione:Lotto n.: 11
II.2.1)Denominazione:Lotto n.: 12
II.2.1)Denominazione:Lotto n.: 13
Matrassen (inclusief huur van 3 containers)
Lotto n.: 14