Un bug sta incidendo sulla visualizzazione degli URL negli avvisi dei formulari elettronici. Stiamo lavorando per risolvere il problema. Nel frattempo, suggeriamo di eliminare la virgola (o qualsiasi altro carattere speciale) che compare alla fine dell'URL. Ci scusiamo per l'inconveniente.
Servizi - 501195-2022
Polonia-Polanka Wielka: Servizi connessi ai rifiuti urbani e domestici
2022/S 177-501195
Bando di gara
Servizi
Base giuridica:
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
„Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Polanka Wielka oraz organizacja i prowadzenie PSZOK oraz MPSZOK od 01.01.2023r. do 31.12.2023r.”
Numero di riferimento: ZP.271.2.2022
II.1.2)Codice CPV principale
90500000 Servizi connessi ai rifiuti urbani e domestici
II.1.4)Breve descrizione:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku do SWZ. Obejmuje m.in.: 1) odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie Gminy Polanka Wielka, na których zamieszkują mieszkańcy, w okresie od 01.01.2023r. do 31.12.2023r. - o którym mowa w punkcie 2 OPZ, 2) wyposażenie nieruchomości w worki przeznaczone do zbierania odpadów - o których mowa w punkcie 3 OPZ, 3) zorganizowanie i prowadzenie na terenie Gminy Polanka Wielka jednorazowej akcji mobilnego punktu selektywnej zbiórki odpadów – MPSZOK oraz wyposażenie punktów w pojemniki na zużyte baterie i przeterminowane lekarstwa - o którym mowa w punkcie 4 OPZ, 4) zorganizowanie i prowadzenie stacjonarnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych – PSZOK – o którym mowa w punkcie 5 OPZ, 5) dostarczenie do każdej nieruchomości harmonogramu odbierania odpadów komunalnych obejmujący cały okres 2023 roku wraz z instrukcją/ulotką dot. zasad segregacji i oddawania odpadów – o którym mowa w punkcie 6 OPZ, 6) przestrzeganie przez Wykonawcę limitów odbieranych/przyjmowanych odpadów – o których mowa w punkcie 7 OPZ.
II.1.5)Valore totale stimato
Valore, IVA esclusa: 1 431 999.55 PLN
II.1.6)Informazioni relative ai lotti
Questo appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.2)Codici CPV supplementari
90513100 Servizi di smaltimento di rifiuti domestici
90511000 Servizi di raccolta di rifiuti
90512000 Servizi di trasporto di rifiuti
90514000 Servizi di riciclo dei rifiuti
II.2.4)Descrizione dell'appalto: