Siamo lieti di annunciare che la nuova versione del portale TED sarà pubblicata il 29.1.2024 (data indicativa - da confermare!). Ti interessa scoprire quali saranno le nuove funzionalità, i miglioramenti e l'impatto sugli utenti? Leggi il nostro articolo per saperne di più sulle principali novità e nuove funzionalità.
Si stanno verificando alcuni bug che incidono sul modo in cui sono visualizzati gli avvisi dei formulari elettronici. Stiamo lavorando per risolvere il problema. Nel frattempo, è possibile consultare la nostra pagina dedicata per maggiori informazioni e orientamenti.
Sono aperte le iscrizioni alla quarta edizione del nostro seminario per riutilizzatori di dati TED, che si terrà il 14 dicembre 2023
Servizi - 501230-2022
Polonia-Nowy Wiśnicz: Servizi di gestione discariche di rifiuti
2022/S 177-501230
Bando di gara
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu gminy Nowy Wiśnicz w okresie od 01.01.2023 r. do 31.12.2023 r.
Numero di riferimento: RI-ZPU.271.30.2022
II.1.2)Codice CPV principale
90533000 Servizi di gestione discariche di rifiuti
II.1.4)Breve descrizione:
1.Zamawiający zleca, a Wykonawca przyjmuje do realizacji usługę odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Nowy Wiśnicz w okresie od 01.01.2023 r. do 31.12.2023 r.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja warunków zamówienia.
II.1.5)Valore totale stimato
II.1.6)Informazioni relative ai lotti
Questo appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.2)Codici CPV supplementari
90512000 Servizi di trasporto di rifiuti
90513100 Servizi di smaltimento di rifiuti domestici
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
1. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje odbiór i zagospodarowanie odpadów w okresie objętym zamówieniem:
a) Niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych zgromadzonych odpowiednio w pojemnikach lub workach z budynków mieszkalnych, wystawionych na trasie odbioru
b) Selektywnie zebranych odpadów komunalnych, zgromadzonych w odpowiednio oznakowanych workach z budynków mieszkalnych, wystawionych na trasie odbioru tj. :
• tworzywa sztuczne, metal, opakowania wielomateriałowe;
• szkło białe i kolorowe;
• papier, tektura;
• bioodpady;
• odzież, tekstylia;
• meble i inne odpady wielkogabarytowe;
• odpadów niebezpiecznych (problematycznych) pochodzących z gospodarstwa domowego (świetlówki, żarówki, zużyte baterie, puszki po aerozolach, chemikalia, opakowania po smarach, olejach, klejach i inne odpady medyczne powstające w gospodarstwie domowym np. strzykawki i igły itp.).
c) Odpadów gromadzonych selektywnie dowożonych własnym środkiem transportu przez mieszkańców do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w tym:
• mebli i innych odpadów wielkogabarytowych;
• zużytych opon;
• odpadów budowlanych i rozbiórkowych;
• zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny;
• drewno
• inne niewymienione frakcje zbierane w sposób selektywny w tym żużle, popioły.
d) Niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych z terenów ogólnodostępnych w ramach prowadzonych na terenie gminy dwa razy do roku akcjach „Sprzątania Świata”. Planowana ilość zebranych odpadów z tego typu akcji szacowana jest na około 1 Mg w ciągu okresu trwania zamówienia.
e) Przeterminowanych lekarstw zbieranych z punktów aptecznych na terenie gminy.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.