Siamo lieti di annunciare che la nuova versione del portale TED sarà pubblicata il 29.1.2024 (data indicativa - da confermare!). Ti interessa scoprire quali saranno le nuove funzionalità, i miglioramenti e l'impatto sugli utenti? Leggi il nostro articolo per saperne di più sulle principali novità e nuove funzionalità.
Si stanno verificando alcuni bug che incidono sul modo in cui sono visualizzati gli avvisi dei formulari elettronici. Stiamo lavorando per risolvere il problema. Nel frattempo, è possibile consultare la nostra pagina dedicata per maggiori informazioni e orientamenti.
Sono aperte le iscrizioni alla quarta edizione del nostro seminario per riutilizzatori di dati TED, che si terrà il 14 dicembre 2023
Servizi - 501536-2022
Paesi Bassi-Breda: Servizi fognari
2022/S 177-501536
Bando di gara
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Raamovereenkomst reinigen en preventief en correctief onderhoud mechanische installaties van de samenwerkende Baronie gemeenten
Numero di riferimento: A-2003
II.1.2)Codice CPV principale
90400000 Servizi fognari
II.1.4)Breve descrizione:
Het doel van deze aanbesteding is om voor het reinigen en preventief en correctief onderhoud mechanische installaties met één opdrachtnemer een raamovereenkomst te sluiten met een looptijd van twee jaar met als ingangsdatum 01 januari 2023.
De opdrachtgever heeft, bij wederzijds goedvinden van partijen, het recht deze twee maal met één jaar te verlengen.
II.1.5)Valore totale stimato
Valore, IVA esclusa: 3 500 000.00 EUR
II.1.6)Informazioni relative ai lotti
Questo appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.2)Codici CPV supplementari
90470000 Servizi di pulizia delle fognature
90491000 Servizi di ispezione delle fognature
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Procedure
Aanbesteding middels de Europese openbare procedure conform het Aanbestedingsreglement Werken 2016 (ARW 2016).
Gemeente Breda zal als penvoerder optreden voor deze aanbestedingsprocedure.
Opdracht
Elke gemeente heeft zijn eigen wensen over welke werkzaamheden aan de aannemer uitbesteed worden.
Algemene beschrijving van de verschillende werkzaamheden:
Het periodiek reinigen van gemalen
Het uitvoeren van periodiek preventief onderhoud aan gemalen conform de BRL K14020/01 incl. opstellen inspectierapport
Het verzorgen van de 1e lijns storingen (correctief onderhoud), waaronder het verhelpen van de storingen incl. opstellen storingsrapport
Het verzorgen van de 2e lijns storingen (correctief onderhoud), waaronder het verhelpen van de storingen incl. opstellen storingsrapport
Levering van materialen en/of onderdelen inclusief montage, materieel, arbeid, voorrijkosten, risico en algemene kosten
Het uitvoeren van een NEN 3140 keuring aan (een deel van) de gemalen.
Het werk oftewel de werkzaamheden dienen te worden uitgevoerd binnen de aan SWWB waterkring de Baronie deelnemende organisaties. Bij SWWB waterkring de Baronie zijn aangesloten, de:
Gemeente Alphen-Chaam;
Gemeente Baarle-Nassau;
Gemeente Gilze en Rijen;
Gemeente Breda;
Gemeente Etten-Leur;
Gemeente Rucphen.
Percelen
Deze opdracht is niet verdeeld in percelen.
Doel
Het doel van deze aanbesteding is om voor het reinigen en preventief en correctief onderhoud mechanische installaties met één opdrachtnemer een raamovereenkomst te sluiten met een looptijd van twee jaar met als ingangsdatum 01 januari 2023.
De opdrachtgever heeft, bij wederzijds goedvinden van partijen, het recht deze twee maal met één jaar te verlengen. De besluitvorming ten aanzien van deze verlenging(en) geschiedt op basis van evaluatie van de geleverde prestatie.
De opdrachtgever zal minimaal 6 maanden voor het aflopen van het contract, de aannemer schriftelijk op de hoogte stellen of de opdrachtgever van de optie tot verlenging van het contract gebruik zal maken. Anders eindigt het contract automatisch na het bereiken van de einddatum. Minimale termijn van 6 maanden geldt ook voor de optie jaren.
Maximale contractwaarde
De maximale opdrachtwaarde in het kader van deze raamovereenkomst wordt gesteld op € 3.500.000,- bezien over de looptijd van de overeenkomst, inclusief verlengingsopties.
Aan het genoemde bedrag kunnen geen rechten worden ontleend. Voor opdrachtgever geldt geen afnameverplichting.
Mocht gedurende de looptijd van de raamovereenkomst de maximale opdrachtwaarde worden overschreden dan kan de raamovereenkomst (eerder) worden beëindigd.