Un bug sta incidendo sulla visualizzazione degli URL negli avvisi dei formulari elettronici. Stiamo lavorando per risolvere il problema. Nel frattempo, suggeriamo di eliminare la virgola (o qualsiasi altro carattere speciale) che compare alla fine dell'URL. Ci scusiamo per l'inconveniente.
Servizi - 505471-2022
Polonia-Godów: Servizi connessi ai rifiuti urbani e domestici
2022/S 179-505471
Bando di gara
Servizi
Base giuridica:
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Świadczenie usługi w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Godów oraz PSZOK od 01.01.2023 – 31.12.2023
Numero di riferimento: FZ-ZP.271.1.12.2022
II.1.2)Codice CPV principale
90500000 Servizi connessi ai rifiuti urbani e domestici
II.1.4)Breve descrizione:
Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi polegającej na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Godów oraz PSZOK, w okresie od 01.01.2023 - 31.12.2023, w zakresie: - odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z terenu Gminy Godów. Obszar Gminy Godów wynosi 3808 ha, w skład Gminy Godów wchodzi siedem sołectw: Godów, Gołkowice, Skrzyszów, Krostoszowice, Łaziska, Skrbeńsko, Podbucze, - obsługi Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowanego w Skrbeńsku, ul. Piotrowicka prowadzonego przez Gminę Godów, w każdą środę w godzinach od 11.00 do 17.00 oraz w sobotę w godzinach od 8.00 do 14.00. Zmawiający nie wymaga przeprowadzenia wizji lokalnej lub sprawdzenia przez niego dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy Pzp.
II.1.5)Valore totale stimato
II.1.6)Informazioni relative ai lotti
Questo appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.2)Codici CPV supplementari
90511000 Servizi di raccolta di rifiuti
90512000 Servizi di trasporto di rifiuti
90513100 Servizi di smaltimento di rifiuti domestici
34928480 Contenitori e cestini per rifiuti e immondizia
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia : 1) Obejmuje okres realizacji od 1 stycznia 2023 r. do 31 grudnia 2023 r. 2) Wykonawca zobowiązany jest do odbioru i zagospodarowania całej ilości odpadów komunalnych przekazanych przez właścicieli nieruchomości zamieszkałych sprzed posesji jak również całego strumienia odpadów komunalnych przekazywanych do PSZOK zgodnie z uchwałą Rady Gminy Godów nr XVIII/112/2020 z dnia 30 marca 2020r. w sprawie Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Godów wraz ze zmianami w tym: a) niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych (200301), b) papieru i tektury (200101, opakowania z papieru i tektury (150101) c) szkła (20102), opakowania ze szkła (150107), d) tworzyw sztucznych (200139), opakowania z tworzyw sztucznych (150102), metali (200140), opakowania z metali (150104), opakowań wielomateriałowych (150105), zmieszanych odpadów opakowaniowych (150106) e) bioodpadów (200201), f) zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, baterii i akumulatorów, lamp fluorescencyjnych (200135*, 200136, 200123*, 200134, 200121*, 160214, 200128, 200133*), g) odpadów wielkogabarytowych (200307), h) zużytych opon (160103). i) przeterminowanych leków (200132) j) odpadów tekstyliów i odzieży (200110, 200111) k) oleje jadalne oraz inne oleje (200125) l) popiołów paleniskowych (200199), m) odpadów budowlanych i rozbiórkowych (170101, 170102, 170103, 170107, 170201, 170202, 170203, 170302, 170380, 170401, 170402, 170403, 170404, 170405, 170406, 170407, 170411, 170508, 170604, 170802, 170904, 200138) 1) Wielkość niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych określa się wg obliczeń szacunkowych na 2400 Mg rocznie. 2) Wielkość odpadów segregowanych określa się wg obliczeń szacunkowych na 5590,60 ton rocznie : a) papier i tektura oraz opakowania z papieru i tektury - 200,0 Mg (160,0 Mg z posesji, 40,0 Mg z PSZOK) b) szkło oraz opakowania szklane- 450,0 Mg (420,0 Mg z posesji, 30,0 Mg z PSZOK) c) tworzywa sztuczne, metale, opakowania z metali i tworzyw sztucznych oraz opakowania wielomateriałowe - 500,0 Mg (470,0 Mg z posesji, 30,0 Mg z PSZOK) d) bioodpady - 1800,0 Mg (1600,0 Mg z posesji, 200,0 Mg z PSZOK) e) odpady wielkogabarytowe – 650,0 Mg (300,0 Mg z posesji, 350,0 Mg z PSZOK) f) odpady gumowe, opony – 50,0 Mg (40,0 Mg z posesji, 10,0 Mg z PSZOK) g) odpady remontowe, budowlane, gruz ceglany – 600,0 Mg. (z PSZOK h) Popioły paleniskowe – 1300 Mg (z posesji) i) odpady elektryczne i elektroniczne, baterie, lampy fluorescencyjne – 30,0 Mg (20,0 Mg z posesji, 10,0 Mg z PSZOK) j) odpady tekstylne i odzież – 10,0 Mg (z PSZOK) k) leki – 0,5 Mg (z PSZOK) l) oleje jadalne i inne oleje – 0,1 Mg (z PSZOK)