Siamo lieti di annunciare che la nuova versione del portale TED sarà pubblicata il 29.1.2024 (data indicativa - da confermare!). Ti interessa scoprire quali saranno le nuove funzionalità, i miglioramenti e l'impatto sugli utenti? Leggi il nostro articolo per saperne di più sulle principali novità e nuove funzionalità.
Si stanno verificando alcuni bug che incidono sul modo in cui sono visualizzati gli avvisi dei formulari elettronici. Stiamo lavorando per risolvere il problema. Nel frattempo, è possibile consultare la nostra pagina dedicata per maggiori informazioni e orientamenti.
Sono aperte le iscrizioni alla quarta edizione del nostro seminario per riutilizzatori di dati TED, che si terrà il 14 dicembre 2023
Servizi - 505484-2022
Polonia-Rogów: Servizi di smaltimento di rifiuti domestici
2022/S 179-505484
Bando di gara
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Rogów
Numero di riferimento: IRG.271.14.2022
II.1.2)Codice CPV principale
90513100 Servizi di smaltimento di rifiuti domestici
II.1.4)Breve descrizione:
1) odbieraniu i zagospodarowaniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości
zamieszkałych położonych na terenie Gminy Rogów
2) wyposażeniu wszystkich nieruchomości zamieszkałych wskazanych przez Zamawiającego w komplet 5 szt. pojemników
3) wyposażeniu w pojemniki oraz odbiór i zagospodarowanie odpadów:
a) przeterminowanych leków - 2 punkty
b) zużytych baterii i akumulatorów – 4 punkty
4) odbiór od właścicieli nieruchomości mebli i innych odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, zużytych opon, zużytych akumulatorów przemysłowych i sam., chemikaliów oraz odpadów bud.i rozbiórkowych stanowiących odpady komunalne poprzez utworzenie mobilnego PSZOK.
II.1.5)Valore totale stimato
II.1.6)Informazioni relative ai lotti
Questo appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.2)Codici CPV supplementari
90511000 Servizi di raccolta di rifiuti
90511200 Servizi di raccolta di rifiuti domestici
90512000 Servizi di trasporto di rifiuti
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
. Zakres zamówienia obejmuje świadczenia usług polegających na :
zamieszkałych położonych na terenie Gminy Rogów w okresie od 1 stycznia 2023 r. do 31 grudnia 2023 r. w sposób zapewniający osiągnięcie przez Gminę Rogów odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowanie do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania,
2) wyposażeniu wszystkich nieruchomości zamieszkałych wskazanych przez Zamawiającego w komplet 5 szt. pojemników na:
a) odpady zmieszane,
b) odpady ulegające biodegradacji i odpady zielone – 56% zabudowy jednorodzinnej,
c) odpady suche ( tworzywa sztuczne, metal i opakowania wielomateriałowe )
d) papier i tektura
e) szkło
a) przeterminowanych leków - z dwóch punktów aptecznych
b) zużytych baterii i akumulatorów – z Urzędu Gminy w Rogowie i trzech placówek oświatowych
4) odbiór od właścicieli nieruchomości mebli i innych odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, zużytych opon, zużytych akumulatorów przemysłowych i samochodowych, chemikaliów oraz odpadów budowlanych i rozbiórkowych stanowiących odpady komunalne poprzez utworzenie Mobilnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w opisie przedmiotu zamówienia SWZ.