Un bug sta incidendo sulla visualizzazione degli URL negli avvisi dei formulari elettronici. Stiamo lavorando per risolvere il problema. Nel frattempo, suggeriamo di eliminare la virgola (o qualsiasi altro carattere speciale) che compare alla fine dell'URL. Ci scusiamo per l'inconveniente.
Servizi - 505639-2022
Polonia-Żegocina: Servizi connessi ai rifiuti urbani e domestici
2022/S 179-505639
Bando di gara
Servizi
Base giuridica:
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Żegocina w okresie od 01.01.2023r. do 31.12.2023r.
Numero di riferimento: RI.271.24.PN
II.1.2)Codice CPV principale
90500000 Servizi connessi ai rifiuti urbani e domestici
II.1.4)Breve descrizione:
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Żegocina w okresie od 01.01.2023r. do 31.12.2023r. Szacunkowa ilość odpadów komunalnych przewidzianych do odebrania, transportu i zagospodarowania wynosi 1010 Mg/12 miesięcy (w tym 455 Mg odpadów niesegregowanych (zmieszanych) i 555 Mg odpadów segregowanych). Szczegółowy opis przedmiotu stanowi SWZ i jej załączniki.
II.1.5)Valore totale stimato
II.1.6)Informazioni relative ai lotti
Questo appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.2)Codici CPV supplementari
90511000 Servizi di raccolta di rifiuti
90512000 Servizi di trasporto di rifiuti
90513100 Servizi di smaltimento di rifiuti domestici
90514000 Servizi di riciclo dei rifiuti
90533000 Servizi di gestione discariche di rifiuti
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Żegocina
2. Charakterystyka gminy Żegocina:
1) powierzchnia Gminy Żegocina wynosi 35 km2
2) Liczba zameldowanych mieszkańców Gminy Żegocina według ewidencji ludności stan na 17.08.2022r. wynosi 5570 osób, orientacyjna liczba gospodarstw domowych wynosi ok. 1500.
3. Szacunkowa ilość odpadów komunalnych przewidzianych do odebrania, transportu i zagospodarowania wynosi 1010 Mg/12 miesięcy (w tym 455 Mg odpadów niesegregowanych (zmieszanych) i 555 Mg odpadów segregowanych).
4. Opis przedmiotu zamówienia zawarto w rozdz. III Specyfikacji Warunków Zamówienia.
5. Zamawiający na podstawie art. 95 ustawy pzp wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności wchodzące w skład przedmiotu zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (tekst jedn.: Dz. U. z 2019 r. poz. 1040 z późn. zm.).
6. Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących wskazane poniżej czynności w trakcie realizacji zamówienia: wykonywanie prac kierowców pojazdów służących do odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, wykonywanie prac odbioru odpadów z terenu nieruchomości.
7. W trakcie realizacji zamówienia Zamawiający uprawniony jest do wykonywania czynności kontrolnych wobec Wykonawcy odnośnie spełniania przez Wykonawcę lub Podwykonawcę wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę osób wykonujących wskazane powyżej czynności. Jednym z żądanych dokumentów będzie oświadczenie składane przez wykonawcę lub podwykonawcę w trakcie realizacji umowy