Un bug sta incidendo sulla visualizzazione degli URL negli avvisi dei formulari elettronici. Stiamo lavorando per risolvere il problema. Nel frattempo, suggeriamo di eliminare la virgola (o qualsiasi altro carattere speciale) che compare alla fine dell'URL. Ci scusiamo per l'inconveniente.
Servizi - 505929-2022
Polonia-Chybie: Servizi connessi ai rifiuti urbani e domestici
2022/S 179-505929
Bando di gara
Servizi
Base giuridica:
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Chybie
Numero di riferimento: ZPO.271.22.2022.UG
II.1.2)Codice CPV principale
90500000 Servizi connessi ai rifiuti urbani e domestici
II.1.4)Breve descrizione:
„Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Chybie” 2. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie m.in.: a) Odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Chybie, b) Wyposażania Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (zwanego dalej PSZOK, zlokalizowanego przy ul. Bielskiej 23b w Mnichu, 43-520 Chybie) w kontenery i pojemniki do selektywnego zbierania frakcji odpadów komunalnych oraz zagospodarowanie zebranych (przyjętych) w PSZOK odpadów pochodzących z nieruchomości zamieszkałych
II.1.5)Valore totale stimato
II.1.6)Informazioni relative ai lotti
Questo appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.2)Codici CPV supplementari
90512000 Servizi di trasporto di rifiuti
90514000 Servizi di riciclo dei rifiuti
90513100 Servizi di smaltimento di rifiuti domestici
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
„Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Chybie” 2. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie m.in.: a) Odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Chybie, b) Wyposażania Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (zwanego dalej PSZOK, zlokalizowanego przy ul. Bielskiej 23b w Mnichu, 43-520 Chybie) w kontenery i pojemniki do selektywnego zbierania frakcji odpadów komunalnych oraz zagospodarowanie zebranych (przyjętych) w PSZOK odpadów pochodzących z nieruchomości zamieszkałych. 3. Szczegółowe dane charakteryzujące zamówienie: a) powierzchnia gminy Chybie wynosi ok. 32 km2; b) na obszar gminy składają się następujące sołectwa: Chybie, Frelichów, Mnich, Zaborze oraz Zarzecze; c) orientacyjna łączna długość dróg gminnych i powiatowych w Gminie Chybie – ok. 92 km; d) liczba osób zgłoszonych do gminnego systemu gospodarowania odpadami komunalnymi na II kwartał 2022 r. wynosi 8 921 osób, w tym:  w zabudowie jednorodzinnej – 8 397 osób,  w zabudowie wielolokalowej – 524 osób, e) liczba budynków jednorodzinnych na II kwartał 2022 r. wynosi 2 320, w tym posesji o utrudnionym dojeździe: 76; f) liczba budynków wielolokalowych na II kwartał 2022 r. wynosi 26. 4. Wykaz nieruchomości objętych systemem stanowi załącznik nr 3a do umowy. Wykaz (stanowiący załącznik nr 3a do Umowy) będzie aktualizowany na bieżąco. 5. Liczba nieruchomości zamieszkałych może ulec zmianie zwiększeniu lub zmniejszeniu m.in. w wyniku zamieszkania nowych nieruchomości. Z tego tytułu Wykonawcy nie przysługuje podstawa do roszczeń do zwiększenia wynagrodzenia; 6. Szacunkowa ilość odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych w okresie obowiązywania umowy wyniesie ok. 9 747,749 Mg. 7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (dalej OPZ)