Un bug sta incidendo sulla visualizzazione degli URL negli avvisi dei formulari elettronici. Stiamo lavorando per risolvere il problema. Nel frattempo, suggeriamo di eliminare la virgola (o qualsiasi altro carattere speciale) che compare alla fine dell'URL. Ci scusiamo per l'inconveniente.
Servizi - 506128-2022
Submission deadline has been amended by:  557236-2022
Polonia-Polkowice: Servizi di realizzazione di manti erbosi
2022/S 179-506128
Bando di gara
Servizi
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Utrzymanie terenów miejskich w podziale na 4 sektory
Numero di riferimento: ZP.271.58.2022
II.1.2)Codice CPV principale
77314100 Servizi di realizzazione di manti erbosi
II.1.4)Breve descrizione:
Przedmiotem zamówienia jest „Utrzymanie terenów miejskich w podziale na 4 sektory” w ramach zadań budżetowych:
- Utrzymanie terenów gminnych WPF 900-90003-4300
- Utrzymanie terenów gminnych WPF 900-90004-4300
- Utrzymanie terenów gminnych WPF 600-60016-4300
Przedmiotem zamówienia są usługi dotyczące utrzymania terenów miejskich w podziale na 4 sektory:
sektor 1 – Osiedle Sienkiewicza oraz tereny przyległe
sektor 2 – Osiedle Gwarków oraz tereny przyległe
sektor 3 – Osiedle Polanka, Staszica, Młodych oraz tereny przyległe
sektor 4 – Osiedle Polkowice Dolne
w zakresie:
- pielęgnacji zieleni,
- oczyszczania terenu i zimowego utrzymania nawierzchni,
- pielenie chwastów przy krawężnikach wraz z usunięciem piasku, ziemi i innych zanieczyszczeń.
Szczegółowy harmonogram i zakres prac określony został w załącznikach nr 1 - 2 do umowy.
Zamawiający dopuszcza złożenie oferty częściowej, tj. jeden Wykonawca może złożyć ofertę wyłącznie na jedną część zamówienia tj. na 1 sektor.
II.1.5)Valore totale stimato
II.1.6)Informazioni relative ai lotti
Questo appalto è suddiviso in lotti: sì
Le offerte vanno presentate per un solo lotto
II.2)Descrizione
II.2.1)Denominazione:
Część I – Sektor I - Osiedle Sienkiewicza oraz tereny przyległe
Lotto n.: 1
II.2.2)Codici CPV supplementari
77312100 Servizi di trattamento erbicida
90511300 Servizi di raccolta dell'immondizia
90512000 Servizi di trasporto di rifiuti
90914000 Servizi di pulizia di parcheggi
90620000 Servizi di sgombero neve
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Przedmiotem zamówienia jest„Utrzymanie terenów miejskich w podziale na 4 sektory” w ramach zadań budżetowych:
Część II – Sektor II - Osiedle Gwarków oraz tereny przyległe
Lotto n.: 2
Sektor 2 - Osiedle Gwarków oraz tereny przyległe
Część III – Sektor III - Osiedle Polanka, Staszica, Młodych oraz tereny przyległe
Lotto n.: 3
Sektor 3 - Osiedle Polanka, Staszica, Młodych oraz tereny przyległe
Część IV – Sektor IV - Osiedle Polkowice Dolne
Lotto n.: 4
Sektor 4 - Osiedle Polkowice Dolne