III.1.3)Capacità professionale e tecnicaElenco e breve descrizione dei criteri di selezione:
Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawcę, w stosunku do którego zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych:
1) w art. 108 ust. 1 pkt 1-6 ustawy Pzp,
2) w art. 109 ust. 1 pkt 4, 8 i 10 ustawy Pzp,
3) w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2022 r., poz. 835),
Przez jedno zadanie należy rozumieć zadanie świadczone na rzecz jednego Zleceniodawcy na podstawie jednej umowy.
2. Treść oferty musi odpowiadać treści SWZ.