Base giuridica:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Εργασίες διαχείρισης ογκωδών και αποβλήτων εκσκαφών - κατασκευών και κατεδαφίσεων (Α.Ε.Κ.Κ), κήπων και πάρκων του Δήμου Νεάπολης - Συκεών
II.1.2)Codice CPV principale90512000 Servizi di trasporto di rifiuti
II.1.4)Breve descrizione:
Αντικείμενο της σύμβασης είναι οι εργασίες διαχείρισης ογκωδών και Αποβλήτων Εκσκαφών – Κατασκευών και Κατεδαφίσεων ( εφεξής Α.Ε.Κ.Κ.) και ειδικότερα η συλλογή από το χώρο προσωρινής αποθήκευσης του Δήμου Νεάπολης-Συκεών των αστικών ογκωδών αποβλήτων και των Α.Ε.Κ.Κ. που παράγονται εντός των διοικητικών ορίων του Δήμου Νεάπολης-Συκεών και η μεταφορά και διαχείριση τους σε κατάλληλα αδειοδοτημένες εγκαταστάσεις. Αναλυτική περιγραφή του φυσικού και οικονομικού αντικειμένου της σύμβασης δίνονται στο αρ. πρωτ. 43206/23-05-2022 τεύχος τεχνικών προδιαγραφών.
II.1.5)Valore totale stimatoValore, IVA esclusa: 1 416 060.00 EUR
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.2)Codici CPV supplementari90513000 Servizi di trattamento e smaltimento di rifiuti urbani e domestici non pericolosi
II.2.4)Descrizione dell'appalto: