Siamo lieti di annunciare che la nuova versione del portale TED sarà pubblicata il 29.1.2024 (data indicativa - da confermare!). Ti interessa scoprire quali saranno le nuove funzionalità, i miglioramenti e l'impatto sugli utenti? Leggi il nostro articolo per saperne di più sulle principali novità e nuove funzionalità.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Forniture - 571115-2022
Submission deadline has been amended by:  632542-2022
Polonia-Iława: Elettricità, riscaldamento, energia solare e nucleare
2022/S 201-571115
Bando di gara
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb Gminy Miejskiej Iława i jednostek organizacyjnych Gminy Miejskiej Iława w okresie 01.01.2023r. - 31.12.2025r.
Numero di riferimento: ZP.271.55.2022
II.1.2)Codice CPV principale
09300000 Elettricità, riscaldamento, energia solare e nucleare
II.1.4)Breve descrizione:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne dla potrzeb Gminy Miejskiej Iława i jednostek organizacyjnych Gminy Miejskiej Iława:
1. Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji,
2. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej,
3. Żłobek Miejski w Iławie,
4. Przedszkole Miejskie Nr 2 Integracyjne,
5. Przedszkole Miejskie Nr 3,
6. Przedszkole Miejskie nr 4,
7. Przedszkole Miejskie Nr 5,
8. Przedszkole Miejskie Nr 6 w Iławie,
9. Szkoła Podstawowa nr 1 w Iławie,
10. Szkoła Podstawowa nr nr 2 w Iławie,
11. Szkoła Podstawowa Nr 3 w Iławie,
12. Szkoła Podstawowa Nr 4 w Iławie,
13. Szkoła Podstawowa nr 5 w Iławie
14. Miejska Biblioteka Publiczna w Iławie
15. Iławskie Centrum Kultury, ul. Niepodległości
II.1.5)Valore totale stimato
II.1.6)Informazioni relative ai lotti
Questo appalto è suddiviso in lotti: sì
Le offerte vanno presentate per tutti i lotti
II.2)Descrizione
II.2.1)Denominazione:
Część I zamówienia – Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb Gminy Miejskiej Iława i jednostek organizacyjnych Gminy Miejskiej Iława w okresie 01.01.2023 r. – 31.12.2023 r.
Lotto n.: 1
II.2.2)Codici CPV supplementari
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2021 r. poz. 716 z późn. zm.) dla potrzeb Gminy Miejskiej Iława i jednostek organizacyjnych Gminy Miejskiej Iława:
Całkowite szacunkowe zużycie energii elektrycznej [MWh] w okresie 01.01.2023 r. – 31.12.2023 r. wynosi 4 309,375 MWh.
2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a do SWZ.
Część II zamówienia – Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb Gminy Miejskiej Iława i jednostek organizacyjnych Gminy Miejskiej Iława w okresie 01.01.2024 r. – 31.12.2025 r.
Lotto n.: 2
Całkowite szacunkowe zużycie energii elektrycznej [MWh] w okresie 01.01.2024 r. – 31.12.2025 r. wynosi 8 618,750 MWh.
2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1b do SWZ.