Siamo lieti di annunciare che la nuova versione del portale TED sarà pubblicata il 29.1.2024 (data indicativa - da confermare!). Ti interessa scoprire quali saranno le nuove funzionalità, i miglioramenti e l'impatto sugli utenti? Leggi il nostro articolo per saperne di più sulle principali novità e nuove funzionalità.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Forniture - 571257-2022
Polonia-Wieliczka: Elettricità, riscaldamento, energia solare e nucleare
2022/S 201-571257
Bando di gara
Forniture
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
„Dostawa energii elektrycznej do obiektów Kopalni Soli "Wieliczka"”
Numero di riferimento: KSW/2022/TEM/90
II.1.2)Codice CPV principale
09300000 Elettricità, riscaldamento, energia solare e nucleare
II.1.4)Breve descrizione:
1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż energii elektrycznej do obiektów Zamawiającego, w ilościach i na warunkach określonych w Specyfikacji Warunków Zamówienia, która dostępna jest pod adresem: https://kopalniawieliczka.ezamawiajacy.pl .
2. Przedmiot niniejszego zamówienia nie obejmuje świadczenia usług dystrybucyjnych.
II.1.5)Valore totale stimato
II.1.6)Informazioni relative ai lotti
Questo appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż energii elektrycznej do obiektów Zamawiającego, w ilościach i na warunkach określonych w Specyfikacji Warunków Zamówienia dostępnej pod adresem: https://kopalniawieliczka.ezamawiajacy.pl .
3. Sprzedaż energii elektrycznej odbywać się będzie za pośrednictwem sieci dystrybucyjnej należącej do Operatora Systemu Dystrybucyjnego TAURON Dystrybucja S.A., z którym Zamawiający ma podpisane umowy o świadczenie usług dystrybucji i jest rozliczany według grupy taryfowej B23.
4. Zamawiający informuje, że:
1) układy pomiarowe dostosowane są do zasad TPA, spełniają wymagania stawiane przez Instrukcję Ruchu i Eksploatacji Sieci Dystrybucyjnej TAURON Dystrybucja S.A. układom pomiarowym kategorii B3,
2) dla obiektów, do których dostarczana będzie energia elektryczna zawarte są odrębne umowy dla dystrybucji i dla sprzedaży energii elektrycznej.
5. Maksymalna ilość energii elektrycznej:
5.1 W ramach realizacji niniejszego zamówienia Zamawiający zobowiązuje się do zakupu maksymalnie 18 650 MWh w tym:
1) dla przyłącza nr 1 – szacunkowo 10 800 MWh,
2) dla przyłącza nr 2 – szacunkowo 7 300 MWh,
3) dla przyłącza nr 3 – szacunkowo 460 MWh,
4) dla przyłącza nr 4 – szacunkowo 90 MWh.
5.2. Zakup energii elektrycznej następował będzie według potrzeb Zamawiającego wynikających z faktycznego zużycia energii elektrycznej. Zamawiający zobowiązuje się do zakupu energii elektrycznej o której mowa pkt. 3.5.1, o wartości 50% ceny całkowitej brutto. Pozostałą część energii elektrycznej o wartości 50% ceny całkowitej brutto, Zamawiający zakupi w zależności od potrzeb (prawo opcji).
5.3. Ilości podane w ust. 5.1 nie mogą być podstawą jakichkolwiek roszczeń ze strony Wykonawcy w zakresie przekraczającym wartość minimalną wskazaną w ust. 5.2.
6. Pomiar dostarczanej energii elektrycznej realizowany jest poprzez układy pomiarowo-rozliczeniowe.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z parametrami punktów poboru energii elektrycznej zawarto w załączniku nr 1 do SWZ, który dostępny jest pod adresem: https://kopalniawieliczka.ezamawiajacy.pl .
Dodatkowe informacje dot. przedmiotu zamówienia i sposobu jego realizacji zawarte są we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 6 do specyfikacji, który dostępny jest pod adresem: https://kopalniawieliczka.ezamawiajacy.pl .