Base giuridica:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Dostawa energii elektrycznej dla punktów poboru" Uzdrowisko Rymanów" Spółka Akcyjna
Numero di riferimento: EMC-04/22
II.1.2)Codice CPV principale09300000 Elettricità, riscaldamento, energia solare e nucleare
II.1.4)Breve descrizione:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla punktów poboru „Uzdrowisko Rymanów” Spółka Akcyjna przez okres 12 miesięcy. Zakres zamówienia obejmuje dostawę energii elektrycznej na potrzeby Uzdrowisko Rymanów Spółka Akcyjna do 28 punktów poboru energii. Usługi dystrybucji świadczone są na podstawie umów zawartych z PGE Dystrybucja S.A na czas nieokreślony. Zamawiający posiada umowy na świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej, oddzielnie dla każdego punktu poboru. Szczegółowy opis przedmiotu zamówieniazawarty zawarty jest w Załączniku nr 2 do SWZ, oraz w Załączniku nr 2.1 do OPZ - Wykaz punktów poboru energii elektrycznej wraz z szacunkowym zużyciem.
II.1.5)Valore totale stimato
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej bez usługi dystrybucji dla 28 punktów poboru „Uzdrowisko Rymanów . Zamawiający przewiduje że w okresie trwania umowy zużycie energii elektrycznej wyniesie 1 434 639 kWh. Usługi dystrybucji świadczone są na podstawie umów zawartych z PGE Dystrybucja S.A na czas nieokreślony. Zamawiający posiada odrębne umowy na świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej. Przewidywane zużycie energii elektrycznej dla każdego PPE w okresie 12 miesięcy (kWh) wskazano w załączniku nr 2.1 do OPZ. Obecnie Zamawiający nie przewiduje uruchamiania nowych budynków, co wiązałoby się ze zwiększeniem ilości punktów poboru energii elektrycznej. Nie jest natomiast wykluczone, że zaistnieje taka potrzeba w okresie obowiązywania umowy. Ewentualna zmiana (wzrost lub spadek) planowanego zużycia nie będzie skutkował dodatkowymi kosztami dla Zamawiającego, poza rozliczeniem za faktycznie zużytą ilość energii wg cen określonych w dokumentacji przetargowej.