Avviso di aggiudicazione di appalto
Risultati della procedura di appalto
Base giuridica:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Zapewnienie dystrybucji i dostawy paliwa gazowego do nieruchomości będącej w zasobie Oddziału Regionalnego AMW w Warszawie.
Numero di riferimento: DZP-OW2610.169.2022
II.1.2)Codice CPV principale09123000 Gas naturale
II.1.4)Breve descrizione:
Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie dystrybucji i dostawy paliwa gazowego do nieruchomości będącej w zasobie Oddziału Regionalnego AMW w Warszawie-szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ oraz Projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 5 do SWZ)
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.4)Descrizione dell'appalto: