Az Európai Unió hivatalos portáljához tartozó weboldal
Az összes hivatalos uniós webhely internetcíme tartalmazza az europa.eu tartományt.
български (BG)
español (ES)
čeština (CS)
dansk (DA)
deutsch (DE)
eesti (ET)
II.1.1.
Elnevezés
Koronavírus elleni fertőtlenítés
Hivatkozási szám: EKR000297082020
II.1.2.
Fő CPV-kód
90670000 Fertőtlenítési és kártevőirtási szolgáltatások városi és vidéki területeken
II.1.6.
Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: igen
II.2.1.
Fertőtlenítési tevékenység MÁV Zrt. részére
Rész száma: 1
II.2.2.
További CPV-kód(ok)
90670000 Fertőtlenítési és kártevőirtási szolgáltatások városi és vidéki területeken, 90900000 Takarítási és higiéniai szolgáltatások
Fertőtlenítési tevékenység MÁV-START Zrt. részére
Rész száma: 2
II.1.
A beszerzés mennyisége
II.1.4.
Rövid meghatározás
A keretszerződés időtartama alatt tervezett mennyiségek:
1. rész:
— Belső utasforgalmi (vizesblokk + egyéb) terület: 235 000 m2
— Teljes belső (utas + üzemi) terület: 512 000 m2
2. rész:
— Fertőtlenítő felületpermetezés és felmosás 129 450 darab
— Ózonos fertőtlenítés 5 490 darab
— Folyékony szappantartók kézfertőtlenítő hatású 18 000 darab
Folyékony szappannal való töltése.
II.2.
Meghatározás
II.2.4.
A közbeszerzés ismertetése
MÁV Zrt.
A járvány terjedésének aspecifikus megelőzését szolgálja a megfelelő és rendszeres takarítás. Ilyenkor gyakran az érintett felületek takarításának gyakoriságát növelni kell, de ezen kívül a takarítás az általános rend szerint történhet, a megfelelő takarítószerek előírásoknak megfelelő alkalmazásával. Speciális, szokásostól eltérő baktericid, fungicid, virucid hatású fertőtlenítő szerek alkalmazása indokolt.
Az emelt szintű takarítási feladatok tartalma:
— Általános takarítás, felületfertőtlenítés aktív klór tartalmú tisztító fertőtlenítőszerrel és alkohol tartalmú kéz-, és bőrfertőtlenítő folyadék adagolásával
— Ózonos zárófertőtlenítés
— Mobil kézfertőtlenítés vagy felületfertőtlenítés
MÁV-START Zrt.
Fertőtlenítő takarítás az az eljárás, amelynek alkalmazása során a vasúti kocsi helyiségeiben, azok burkolatain, felszerelési, berendezési tárgyain levő kórokozó mikroorganizmusokat fertőtlenítő-tisztító hatású szerek oldataival és mechanikus hatással kombinálva pusztítják el.
Speciális, baktericid, fungicid, virucid hatású fertőtlenítő szerek alkalmazása indokolt.
Az emelt szintű takarítási feladatok típusai, tartalma:
— Fertőtlenítő felületpermetezés és felmosás rendszeres végzése
— Ózonos fertőtlenítés – rendszeres és eseti végzése
— Fertőtlenítés meleg ködképzéssel – eseti megrendeléssel folyékony szappantartók kézfertőtlenítő hatású folyékony szappannal való töltése
Folyékony szappannal való töltése