Anuncio relativo a modificaciones o información adicional
Base jurídica:
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Разработване и внедряване на информационна система за управление на бюджета на НАП
II.1.2)Código CPV principal72212442 Servicios de desarrollo de software de sistemas financieros
II.1.4)Breve descripción:
Предметът на обществената поръчка обхваща следните дейности:
1. Изготвяне на детайлно описание на организацията на работа за изпълнение на дейностите по поръчката;
2. Бизнес анализ и изготвяне на детайлна функционална спецификация на информационна система за управление на бюджета (ИСУБ);
3. Дизайн на ИСУБ;
4. Разработване (програмиране) на ИСУБ;
5. Тестване на ИСУБ;
6. Трансфер на знания на до 90 служители на НАП;
7. Пилотно внедряване и внедряване на ИСУБ в реална експлоатация;
8. Гаранционна поддръжка за период от 36 месеца.