Γνωστοποίηση για αλλαγές ή πρόσθετες πληροφορίες
Νομική βάση:
Οδηγία 2014/24/ΕΕ
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΤΗΣ Δ.Ε.Ε. ΚΑΙ ΤΗΣ Υ.Ε.Ε.Β.Ε. ΕΤΟΥΣ 2023
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV50400000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης ιατρικού εξοπλισμού και εξοπλισμού ακριβείας - LA21
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΤΗΣ Δ.Ε.Ε. ΚΑΙ ΤΗΣ Υ.Ε.Ε.Β.Ε. ΕΤΟΥΣ 2024