Suministros - 177301-2019
Polonia-Cracovia: Productos farmacéuticos
2019/S 075-177301
Anuncio de licitación
Suministros
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Dostawa produktów do dializy otrzewnowej do Apteki Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie (DFP.271.19.2019.LS)
Número de referencia: DFP.271.19.2019.LS
II.1.2)Código CPV principal
33600000 Productos farmacéuticos
II.1.4)Breve descripción:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów do dializy otrzewnowej do Apteki Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.
II.1.5)Valor total estimado
Valor IVA excluido: 5 201 549.75 PLN
II.1.6)Información relativa a los lotes
El contrato está dividido en lotes: sí
Pueden presentarse ofertas para todos los lotes
II.2)Descripción
II.2.1)Denominación:
Część 1
Lote nº: 1
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)
33680000 Artículos farmacéuticos
33711640 Estuchitos de tocador
II.2.4)Descripción del contrato:
1. Worki CADO z płynem dializacyjnym - 3 500 sztuk;
2. Worki CADO z płynem dializacyjnym - 900 sztuk;
3. Worki ADO z płynem dializacyjnym - 1 800 sztuk;
4. Worki ADO z płynem dializacyjnym - 5 400 sztuk;
5. Worki ADO z płynem dializacyjnym - 1 800 sztuk;
6. Worki CADO z roztworem glukozy - 15 000 sztuk;
7. Worki CADO z roztworem glukozy - 4 000 sztuk;
8. Worki ADO z roztworem glukozy - 7 300 sztuk;
9. Worki ADO z roztworem glukozy - 20 000 sztuk;
10. Worki drenażowe - 800 sztuk;
11. Linia główna do aparatu Cycler ADO - 8 000 sztuk;
12. Dodatkowe zabezpieczenia połączenia - 8 000 sztuk;
13. mini nasadka - 21 000 sztuk;
14. Zaciski - 200 sztuk;
15. Dren - 50 sztuk;
16. Łącznik - 20 sztuk;
17. Cewnik - 5 sztuk;
18. Cewnik - 5 sztuk;
19. Preparat do higienicznego odkażania rąk - 300 sztuk;
20. Płyn do dezynfekcji skóry - 200 sztuk;
21. Zestaw opatrunkowy - 36 000 sztuk;
22. Środek do mycia przed higieniczną dezynfekcją rąk - 300 sztuk.
Część 2
Lote nº: 2
72511000 Servicios de software de gestión de redes
30216130 Lectores de códigos de barras
1. Worki ADO z płynami dializacyjnymi - 21 000 sztuk
2. Worki CADO z płynem dializacyjnym - 29 000 sztuk
3. Linie do dializy automatycznej - 8 000 sztuk
4. Nakrętka dezynfekująca - 21 000 sztuk
5. Przedłużacz cewnika - 50 sztuk
6. Adaptor - 60 sztuk
7. Adaptor - 300 sztuk
8. Cewnik - 20 sztuk
9. Cewnik - 2 sztuk
10. Płyn do dezynfekcji skóry - 200 sztuk
11. Preparat do higienicznego odkażania rąk - 300 sztuk
12. Łącznik - 30 sztuk
13. Łącznik - 20 sztuk
14. Zestaw drenażowy - 900 sztuk
15. Korek - 60 sztuk
16. Kompresy gazowe - 36 000 sztuk
17. Środek do mycia przed higieniczną dezynfekcją rąk - 300 sztuk
18. Oprogramowanie do obsługi pacjentów ADO - 1 sztuk
19. Czytnik kart pacjenta - 1 sztuk