Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Repercusión de las políticas de economía circular en el mercado laboral de la Unión Europea.
Número de referencia: ENV.F.1/SER/2016/0025.
II.1.2)Código CPV principal90700000 Servicios medioambientales
II.1.4)Breve descripción:
El objetivo del presente contrato es analizar las posibles repercusiones que una transición hacia una economía más circular y eficiente en materia de recursos puede tener en el mercado laboral.
II.1.5)Valor total estimadoValor IVA excluido: 190 000.00 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.4)Descripción del contrato:
Convocatoria de licitación abierta, contrato de servicios único de 190 000 EUR (IVA excluido) de una duración de 16 meses.
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Vpliv politik krožnega gospodarstva na trg dela v EU.
Referenčna številka dokumenta: ENV.F.1/SER/2016/0025.
II.1.2)Glavna koda CPV90700000 Okoljske storitve
II.1.4)Kratek opis:
Namen tega naročila je analizirati vplive, ki jih ima lahko prehod na bolj krožno gospodarstvo, gospodarno z viri, na trg dela.
II.1.5)Ocenjena skupna vrednostVrednost brez DDV: 190 000.00 EUR
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2)Opis
II.2.4)Opis javnega naročila:
Odprti javni razpis – eno naročilo storitev v vrednosti 190 000 EUR brez DDV in s trajanjem 16 mesecev.