II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
EU aanbesteding Audiovisuele middelen en Video Conferencing
Número de referencia: IUC19-009
II.1.2)Código CPV principal48700000 Utilidades de paquetes de software
II.1.4)Breve descripción:
De scope van de opdracht wordt gesplitst in Perceel 1 voor wat betreft het Rijksdienst Video Conferencing Platform (RVCP) en in Perceel 2 voor wat betreft het beheerplatform voor Audiovisuele middelen en de client end-points van AV / VC middelen.
De opdracht in perceel 1 is een overheidsopdracht van 4 jaar met 5 x 2 jaar optie op verlenging. De Belastingdienst is de enige deelnemer.
In een Overheidsopdracht met lange looptijd en verlengingsopties zodat het contract past met de Rijksbrede lange termijn ambities van de Video Brug.
Perceel 2 krijgt de vorm van een Raamovereenkomst voor de deelnemers de Belastingdienst, SSC-ICT en Dictu.
De Raamovereenkomst in perceel 2 wordt aangegaan voor de duur van 2 jaar met de mogelijkheid voor de Opdrachtgever om de Raamovereenkomst onder gelijkblijvende voorwaarden tweemaal voor de duur van 1 jaar te verlengen.
Voor beide overeenkomsten wordt 1 inschrijver gecontracteerd (en een wachtkamercontractant).
II.1.5)Valor total estimado
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: sí
Pueden presentarse ofertas para todos los lotes
II.2)Descripción
II.2.1)Denominación:
Rijksdienst Video Conferencing Platform
Lote nº: 1
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)48700000 Utilidades de paquetes de software
48515000 Paquetes de software de videoconferencia
II.2.4)Descripción del contrato:
De ramingen van beide percelen zijn verwachtingen gebaseerd op historische gegevens en de daaruit volgende trend. De bedragen zijn allen in Euro’s en Inclusief BTW. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleent.
Voor perceel 1:
Aanbestedende Dienst: inclusief Voortgezette Leveringen 4,5 Miljoen in de totale initiële looptijd van 4 jaar.
Voor de verlengingsopties is de raming gemiddeld 2 Miljoen per jaar. Afhankelijk van of de RVCP rijksbreed volledig in gebruik wordt genomen.
Voor perceel 2:
Aanbestedende dient en Deelnemer Belastingdienst: 25 Miljoen in de totale looptijd van 4 jaar
Deelnemer SSC-ICT: 13 Miljoen in de totale looptijd van 4 jaar
Deelnemer Dictu: 3 Miljoen in de totale looptijd van 4 jaar
De behoefte aan Diensten varieert per Deelnemer. Daarom zal de invulling vanuit de Deelnemers een optioneel en variabel karakter kennen.
II.2.1)Denominación:Lote nº: 2
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)32000000 Equipos de radio, televisión, comunicaciones y telecomunicaciones y equipos conexos
50340000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos audiovisual y óptico
51310000 Servicios de instalación de equipos de radio, televisión, sonido y vídeo
38652100 Proyectores