Anuncio relativo a modificaciones o información adicional
Base jurídica:
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
„Elektronikus Kézbesítési Rendszer kialakítása”.
II.1.2)Código CPV principal30213500 Ordenadores de bolsillo
II.1.4)Breve descripción:
Elektronikus Kézbesítési Rendszer fejlesztése, a szükséges kiszolgáló infrastruktúra kialakítása, kézbesítő mobil eszközök és mobil hőnyomtatók szállítása a Magyar Posta Zrt. részére.