Anuncio relativo a modificaciones o información adicional
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
ÜHK üzemeltetés támogatás
Número de referencia: EKR001414992019
II.1.2)Código CPV principal50334400 Servicios de mantenimiento de sistemas de comunicaciones
II.1.4)Breve descripción:
1.rész:
Videokamera alrendszer üzemeltetési támogatása (továbbiakban: ÜT) gyorsforgalmi úthálózaton: Térfigyelő és AID (Automatikus Incidens Detektáló) alrendszer: 228+83db kamera, Web kamera alrendszer:69db kamera és a kameraképek megjelenítését biztosító szerver.
2.rész:
Forgalomszámláló alrendszer ÜT közutakon: 184db automata, on-line, ÚT 2.1.-109-2004 előírásnak megfelelő forgalomszámláló állomás.
3.rész:
VJT alrendszer ÜT: Változtatható Jelzésképű Táblák (továbbiakban: VJT) alrendszere: 215db EN 12966 szabványnak megfelelő változtatható kijelzésű táblák illetve 4db prizmás rendszerű VJT.
4.rész
Meteorológiai alrendszer ÜT: 119db Lufft típusú állomás különböző autópálya helyszíneken.
5.rész
Központi adatmegjelenítést biztosító eszközök ÜT: SDH átviteltechnikai rendszer: 40db optikai node, SDH felügyeleti központok: 3db központ, Cisco kommunikációs berendezések: 530db Cisco típusú hálózati eszköz (394db switch és 136db router), Forgalom Irányító Rendszer (FIR) szerverei és szoftvere