Nos complace anunciar que la nueva versión del portal TED se desplegará el 29 de enero de 2024 (fecha indicativa aún por confirmar). ¿Le interesa descubrir las nuevas funcionalidades, mejoras y repercusiones para los usuarios? Le invitamos a visitar nuestro artículo y a encontrar más información sobre los principales cambios y nuevas funcionalidades.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Está abierta la inscripción a nuestro cuarto taller para reutilizadores de datos de TED el 14 de diciembre de 2023
Suministros - 247669-2022
Magyarország-Budapest: Zsebszámítógépek
2022/S 090-247669
Tájékoztató a szerződés módosításáról
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Elektronikus Kézbesítési Rendszer kialakítása
II.1.2)Fő CPV-kód
30213500 Zsebszámítógépek
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
II.2.2)További CPV-kód(ok)
30232000 Perifériás eszközök
30231000 Számítógép-képernyők és -konzolok
48820000 Szerverek
48600000 Adatbázis-kezelő és operációsrendszer-szoftvercsomag
71310000 Mérnöki tanácsadói és kivitelezési szolgáltatások
72212000 Alkalmazási szoftverek programozási szolgáltatásai
72212517 IT-szoftverfejlesztési szolgáltatások
72230000 Egyedi, ügyfélspecifikus szoftverekkel kapcsolatos fejlesztési szolgáltatások
72212515 Videókonferencia-szoftver fejlesztésével kapcsolatos szolgáltatások
72228000 Hardverintegrálási tanácsadó szolgáltatások
72500000 Számítógépekkel kapcsolatos szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése a szerződéskötés időpontjában:
Adásvétellel vegyes vállalkozási szerződés keretébenaz Elektronikus Kézbesítési Rendszer (EKR) kialakítása keretében
- az EKR fejlesztése, szállítása a szükséges licencekkel (az ajánlott megoldástól függően dobozos szoftverkomponenskarakterfelismeréshez és/vagy Mobil fejlesztési keretrendszer licence), a postai rendszerekbe történő integráció, valamint akialakított rendszer üzemeltetési támogatása; az eKR rendszernek képesnek kell lennie legalább 8135 felhasználó kezelésére,valamint ebből 2000 felhasználó részére egyidejű (konkurens) használatot kell biztosítania;
- az EKR-t kiszolgáló infrastruktúra (teszt, oktatási és éles környezetek) kialakítása a szüksé ges kiszolgáló infrastruktúraeszközeinek szállítása alapszoftverekkel (operációs rendszer, adatbázis);
- 8135 db Kézbesítő mobileszközök (ipari mobiltelefon) és tartozékai vala mint 1950 db mobil hőnyomtató és tartozékai szállításaés integrációja a működési környezetbe, felhasználásra készen a szállított alkalmazások telepítésével;
- a következő dokumentumok elkészítése és leszállítása: Rendszer követelmények, Tesztelési terv és forgatókönyv (tesztesetekegy Posta által megadott excel formátumban is) Oktatás (Oktatási kézikönyv, Kulcsfelhasználói- és üzemeltetői oktatásokrólkészült beszámoló), Rendszerterv, Implementációs terv (teszt-, oktatási-, és éles környezetekhez), Forráskód, Fejlesztőikézikönyv, Verziólevél (minden átadott verzióhoz), Szoftvertermékek beszerzésével kapcsolatos információk dokumentum,Fejlesztői tesztjegyzőkönyv, Tesztelés lezáró jegyzőkönyvek, Felhasználói kézikönyv, Üzemeltetői kézikönyv, Telepítőkészlet,HelpDesk segédlet, Próbaüzem záró dokumentum, TÜV vagy azzal egyenértékű tanúsítvány;
- kulcsfelhasználói és üzemeltetői oktatás;
- közreműködés az Integrációs Rendszerterv elkészítésében;
- közreműködés Katasztrófa Helyreállítási Terv (DRP) elkészítésében;
- közreműködés a projektterv elkészítésében és a projektvezetési feladatokban;
A nyertes ajánlattevőnek az EKR fejlesztéséhez, a kiszolgáló infrastruktúra eszközeihez, továbbá a leszállított mobileszközökhözaz ajánlati dokumentációban részletesen meghatározott jótállást, és üzemeltetői -, fejlesztői támogatást kell nyújtani.