Suministros - 258737-2019
Polonia-Świerzawa: Paquetes de software y sistemas de información
2019/S 106-258737
Corrigenda
Anuncio relativo a modificaciones o información adicional
Suministros
(Suplemento al Diario Oficial de la Unión Europea, 2019/S 096-231404)
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Dostawa oprogramowania oraz sprzętu komputerowego dla uruchomienia e-usług w Gminie Świerzawa w ramach projektu „E-usługi publiczne w Gminie Świerzawa”
Número de referencia: INGK.271.4.2019
II.1.2)Código CPV principal
48000000 Paquetes de software y sistemas de información
II.1.4)Breve descripción:
Zamówienie obejmuje w ramach „E-usługi publiczne (...)”
Dostawę sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz wdrożenie i uruchomienie e-usług obejmująca następujące działania:
1) Dostawę sprzętu komputerowego i zestawu do obsługi posiedzeń i sesji Rady z oprogramowaniem dla Gminy Świerzawa wraz z ich instalacją i uruchomieniem (m.in. komputery stacjonarne, laptopy, skanery, serwery, UPS z agregatem, klimatyzator, UTM, sprzęt do backupu danych, tablety, projektor, system konferencyjny, zestaw do steamowania, itd.)
2) Dostawę licencji oprogramowania;
3) Wdrożenie oprogramowania i licencji wraz z uruchomieniem e-usług w tym:
— 5 szt. – 5 poziom dojrzałości (personalizacja);
— 1 szt. – 4 poziom dojrzałości (transakcja);
— 4 szt. – 3 poziom dojrzałości (dwustronna interakcja);
— 2 szt. – 1 poziom dojrzałości (informacja).
Dodatkowo zakres przedmiotu zamówienia obejmuje dostawę 8 komputerów przenośnych w ramach projektu „E-aktywni mieszkańcy województwa dolnośląskiego i lubuskiego”.