Finlandia-Helsinki: Equipos de radio, televisión, comunicaciones y telecomunicaciones y equipos conexos
2019/S 106-258839
Anuncio relativo a modificaciones o información adicional
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
KLKH157 Esitystekniikka 2019
Número de referencia: KLKH157
II.1.2)Código CPV principal32000000 Equipos de radio, televisión, comunicaciones y telecomunicaciones y equipos conexos
II.1.4)Breve descripción:
KL-Kuntahankinnat Oy kilpailuttaa esitystekniikan laitteet ja niihin liittyvät palvelut eri puolella Suomea toimivien asiakkaiden puolesta. Hankinnan kohteen vähimmäisvaatimukset on esitetty tarjouspyynnön kohdassa Hankinnan kohteen kriteerit sekä tarjouspyynnön liitteissä, jotka kaikki ovat kiinteä osa tarjouspyyntöä. Tarjottavien tuotteiden ja palveluiden tulee täyttää kaikki tarjouspyynnössä sekä sen liitteissä pakollisiksi ilmoitetut vaatimukset.