Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Rizikos įvertinimo ir kontrolės sistemos pertvarkymo ir tobulinimo, priežiūros ir palaikymo bei garantinės priežiūros paslaugų pirkimas
II.1.2)Código CPV principal72262000 Servicios de desarrollo de software
II.1.5)Valor total estimadoValor IVA excluido: 1 566 942.15 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: sí
II.2)Descripción
II.2.1)Denominación:
RIKS pertvarkymo, tobulinimo ir garantinės priežiūros paslaugos
Lote nº: 1
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)72261000 Servicios de apoyo al software
72267000 Servicios de mantenimiento y reparación de software
RIKS priežiūros ir palaikymo paslaugos
Lote nº: 2
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas72262000 Programinės įrangos kūrimo paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Rizikos įvertinimo ir kontrolės sistemos pertvarkymas į atskiras tris posistemes / Deklaracijų rizikos valdymas (Naujoji RIKS), tikrinimų valdymas (Komandoras) bei asmenų rizikos valdymo ir patikrinimų (Auditas) / tobulinimas ir garantinė priežiūra. Esamos rizikos įvertinimo ir kontrolės sistemos priežiūra ir palaikymas, kol bus įdiegti ir pradėti naudoti Lietuvos muitinės gamybinėse aplinkose Naujoji RIKS, Komandoras ir Auditas.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 1 566 942.15 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)72261000 Programinės įrangos palaikymo paslaugos
72267000 Programinės įrangos priežiūros ir tvarkymo paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Rizikos įvertinimo ir kontrolės sistemos pertvarkymas į atskiras tris posistemes / Deklaracijų rizikos valdymas (Naujoji RIKS), tikrinimų valdymas (Komandoras) bei asmenų rizikos valdymo ir patikrinimų (Auditas) / tobulinimas ir garantinė priežiūra.
Pirkimo dalies Nr.: 2
Esamos rizikos įvertinimo ir kontrolės sistemos priežiūra ir palaikymas, kol bus įdiegti ir pradėti naudoti Lietuvos muitinės gamybinėse aplinkose Naujoji RIKS, Komandoras ir Auditas.