Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Obras - 260218-2019
Mostrar versión reducida
Polonia-Przemyśl: Obras de ingeniería y trabajos de construcción
2019/S 106-260218
Anuncio de licitación
Obras
II.1)Descripción
II.1.1)Denominación del contrato establecida por el poder adjudicador:
Rozbudowa systemów ochrony technicznej granicy zewnętrznej UE w zakresie urządzeń nadzoru
II.1.2)Tipo de contrato y emplazamiento de las obras, lugar de entrega o de ejecución
Proyecto y ejecución
Emplazamiento principal de las obras, lugar principal de entrega o de ejecución: Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej w Przemyślu, ul. Mickiewicza 34
Placówka Straży Granicznej w miejscowości Medyka
Placówka Straży Granicznej w miejscowości Korczowa
II.1.4)Información sobre el acuerdo marco
II.1.5)Breve descripción del contrato o la adquisición (o adquisiciones):
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w systemie „zaprojektuj i wybuduj” dla zadania pn.: „Rozbudowa systemów ochrony technicznej granicy zewnętrznej UE w zakresie urządzeń nadzoru”
Budowa systemu ochrony technicznej granicy ma na celu wsparcie działań Straży Granicznej w zakresie ochrony granicy państwowej.
System ma zostać wybudowany na odcinku granicy państwowej o długości 31,3 km, od znaku granicznego nr 502 na terenie działania Placówki Straży Granicznej w Medyce, do rzeki Szkło w okolicy znaku granicznego nr 555 na terenie działania Placówki Straży Granicznej w Korczowej. Montaż urządzeń należy ograniczyć do lewego brzegu rzeki Szkło. W ramach realizacji zamówienia, w siedzibie Zamawiającego w Przemyślu ma zostać utworzone centrum nadzoru natomiast stanowiska lokalnego nadzoru w Placówkach Straży Granicznej w Medyce i Korczowej.
2. Przedmiot zamówienia, o którym mowa w pkt 1 obejmuje:
a. wykonanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem w imieniu Zamawiającego prawomocnej decyzji pozwolenia na budowę lub skutecznego zgłoszenia wykonania robót,
b. wykonanie robót budowlanych na podstawie sporządzonej dokumentacji wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego,
c. programowanie, konfigurację i uruchomienie wykonanego systemu,
d. szkolenie pracowników Zamawiającego,
e. realizacja czynności w okresie gwarancyjnym i rękojmi.
3. Wymagany okres gwarancji na całość przedmiotu zamówienia (umowy) – 5 lat. Cały system stanowiący przedmiot zamówienia, winien gwarantować pracę ciągłą przez okres nie krótszy niż okres udzielonej przez Wykonawce gwarancji, zgodnie z warunkami gwarancji.
4. Opis przedmiotu zamówienia zostanie wskazany w Skróconym Opisie Przedmiotu Zamówienia oraz Programie Funkcjonalno-Użytkowym stanowiących załączniki do SIWZ, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej Zamawiającego.
II.1.6)Vocabulario común de contratos públicos (CPV)
45220000 Obras de ingeniería y trabajos de construcción, 32320000 Equipo audiovisual y de televisión, 32410000 Red de área local, 32420000 Equipo de red, 32430000 Red de área extendida, 32440000 Equipo de telemetría y equipo terminal, 32500000 Equipo y material para telecomunicaciones, 31682000 Artículos eléctricos, 72211000 Servicios de programación de sistemas y software de usuario, 45300000 Trabajos de instalación en edificios, 45310000 Trabajos de instalación eléctrica, 45341000 Instalación de pasamanos, 71320000 Servicios de diseño técnico
II.2)Cantidad o extensión del contrato
II.2.1)Cantidad o extensión global del contrato:
II.2.2)Información sobre las opciones
Opciones: no