Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Izdelava predloga štirih master planov za turistične makro destinacije za obdobje od leta 2020 do leta 2030
Número de referencia: 430-6/2019
II.1.2)Código CPV principal73200000 Servicios de consultoría en investigación y desarrollo
II.1.4)Breve descripción:
Predmet javnega naročila je Izdelava predloga štirih individualnih master planov za turistične makro destinacije za obdobje od leta 2020 do leta 2030, in sicer za naslednje makro destinacije:
Alpska Slovenija
Termalna Panonska Slovenija
Mediteranska & Kraška Slovenija
Ljubljana & Osrednja Slovenija
Predlog vsakega od štirih individualnih master planov za turistične makro destinacije mora pokriti naslednje vsebinsko zaokrožene sklope in področja, ki so skladna z mednarodno metodologijo turističnega načrtovanja:
— analiza in diagnoza,
— oblikovanje strateškega razvojnega koncepta,
— načrt trženja makro destinacije,
— akcijski načrt,
— vrednotenje.
II.1.5)Valor total estimadoValor IVA excluido: 200 000.00 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)73200000 Servicios de consultoría en investigación y desarrollo
II.2.4)Descripción del contrato: