Modificación de un contrato/concesión durante su vigencia
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Zmena zdrojového kódu na aplikačnej, databázovej a používateľskej úrovni integrovaného informačného systému MV SR.
Número de referencia: OVO2-2019/000135
II.1.2)Código CPV principal72262000 Servicios de desarrollo de software
II.2)Descripción
II.2.1)Denominación:
Dodatok č.1 k Zmluve o poskytovaní implementačných služieb č. OVO1-2018/000054 zo dňa 21.6.2018
Lote nº: 1
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)72263000 Servicios de implementación de software
72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo