Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Modernizacja systemu PKiD Centralnego Punktu Systemu Powiadamiania Ratunkowego
Número de referencia: 131/BŁiI/19/ESz
II.1.2)Código CPV principal48821000 Servidores de red
II.1.4)Breve descripción:
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja systemu PKiD Centralnego Punktu Systemu Powiadamiania Ratunkowego.
Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 2 do SIWZ.
II.1.5)Valor total estimado
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)72268000 Servicios de suministro de software
II.2.4)Descripción del contrato:
Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 2 do SIWZ
Celem zamówienia jest:
— dostarczenie nowej platformy sprzętowej, wprowadzenie wirtualizacji dla systemu PKiD oraz migracja systemu produkcyjnego w węźle Katowice
— zapewnienie wsparcia producentów na niezbędne oprogramowanie i sprzęt w węźle Warszawa na czas nie krótszy niż czas trwania serwisu gwarancyjnego aplikacji PKID
— świadczenie serwisu gwarancyjnego Systemu PKiD w dwóch węzłach Warszawa i Katowice
— świadczenie usługi godziny inżyniera