Anuncio de información previa
El presente anuncio solo proporciona información previa
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Marktconsultatie – Marktconsultatie inhuur flexibele arbeidskrachten voor het behandelen van geneesmiddelendossiers (verwachte einddatum: 12.8.2019).
Número de referencia: IUC/DJI/IENEA/MVV/2019-4
II.1.2)Código CPV principal79625000 Servicios de suministro de personal médico
II.1.4)Breve descripción:
Momenteel heeft het CBG meerdere raamovereenkomsten met dienstverleners die voorzien in de in het consultatiedocument genoemde functies. Deze raamovereenkomsten lopen van rechtswege af in augustus 2020.
Rekening houdend met de aard van de werkzaamheden en de soort flexibele arbeidskrachten die hiervoor benodigd zijn, zal al bij een geringe inzet van deze flexibele arbeidskrachten de Europese aanbestedingsdrempel van 135 000,- EUR overschreden worden. Daarnaast betreft het inhuur van flexibele arbeidskrachten met een specifieke achtergrond.
Alvorens een Europese aanbesteding op te zetten, wordt eerst onderhavige consultatie uitgevoerd. Deze consultatie heeft onder meer tot doel om:
— de markt te attenderen op de aanstaande Europese aanbesteding,
— inzicht te krijgen welke marktpartijen kunnen voorzien in de benodigde functies, op welke wijze en in welke mate.
II.1.5)Valor total estimado
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.4)Descripción del contrato:
Het betreft een marktconsultatie die gehouden wordt voorafgaand aan de Europese aanbesteding.