Anuncio de licitación – sectores especiales
Base jurídica:
Directiva 2014/25/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Išmaniosios apskaitos infrastruktūros pirkimas
II.1.2)Código CPV principal38554000 Contadores de electricidad
II.1.4)Breve descripción:
Pirkimo objekto apimtis yra Išmaniosios apskaitos infrastruktūra, įskaitant:
— ~ 1,2 milijono elektros išmaniųjų skaitiklių tiekimą,
— komunikacijos infrastruktūrą,
— Išmaniosios apskaitos informacinės sistemos įdiegimą,
— Išmaniosios apskaitos infrastruktūros (SMI) integracijų įgyvendinimą,
— integracijas su esamomis sistemomis,
— SMI valdymo perdavimą pirkėjui po įdiegimo (įskaitant apmokymus),
— SMI techninį palaikymą, priežiūrą bei konsultavimo paslaugas,
— tolimesnį SM IS vystymą pagal pirkėjo poreikius (tuo atveju, jei užsakoma papildomai, sutarties galiojimo laikotarpiu).
II.1.5)Valor total estimado
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)32581000 Equipo de comunicación de datos
48614000 Sistema de recopilación de datos
72260000 Servicios relacionados con el software
72318000 Servicios de transmisión de datos
II.2.4)Descripción del contrato: