Anuncio de transparencia previa voluntaria
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
„Digitalizacja, weryfikacja, poprawa jakości mapy ewidencyjnej oraz modernizacja bazy danych EGiB jednostki ewidencyjnej Krzeszowice – obszar wiejski”
Número de referencia: GKiK/ZP-6/2019
II.1.2)Código CPV principal71354100 Servicios de cartografía digital
II.1.4)Breve descripción:
Przedmiotem zamówienia jest digitalizacja, weryfikacja, poprawa jakości mapy ewidencyjnej oraz modernizacja bazy danych EGiB jednostki ewidencyjnej Krzeszowice – obszar wiejski
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)71355000 Servicios de agrimensura
71354300 Servicios de estudios catastrales
71354000 Servicios de cartografía
71355100 Servicios de fotogrametría
79999100 Servicios de escaneado
72314000 Servicios de recogida e intercalación de datos
II.2.4)Descripción del contrato:
1.Przedmiotem zamówienia jest digitalizacja, weryfikacja, poprawa jakości mapy ewidencyjnej oraz modernizacja bazy danych EGiB jednostki ewidencyjnej Krzeszowice - obszar wiejski.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki wykonania zamówienia zawarte są w załącznikach do zaproszenia do negocjacji:
a) Zał. nr 5 – Warunki Techniczne
b) Zał. nr 6 – Wzór umowy wraz z załącznikiem
c) Zał. nr 7 –Wzór umowy powierzenia przetwarzania danych wraz z załącznikiem
d) Zał. nr 8 - Harmonogram