Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Servicios - 268933-2019
Chequia-Praga: Servicios de apoyo al software
2019/S 110-268933
Anuncio de licitación
Servicios
Base jurídica:
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Zajištění podpory antivirového produktu Barracuda (2019-2023)
Número de referencia: VZ14/2019
II.1.2)Código CPV principal
72261000 Servicios de apoyo al software
II.1.4)Breve descripción:
CPV: 72261000-2
Předmětem této veřejné zakázky je poskytnutí podpory, která spočívá zejména v poskytnutí služby Energize Updates a Instant Replacement pro zařízení BAR-SF-611065 (Barracuda Spam&Virus Firewall 600), BAR-SF-976900 (Barracuda Spam&Virus Firewall 600), BAR-SF-734539 (Barracuda Spam&Virus Firewall 800) a BAR-SF-745386 (Barracuda Spam&Virus Firewall 800). Součástí plnění je zajištění aktualizace firmware, spamových a virových pravidel a zajištění podpory licencí těchto zařízení. Více viz ZD.
II.1.5)Valor total estimado
Valor IVA excluido: 5 590 000.00 CZK
II.1.6)Información relativa a los lotes
El contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.4)Descripción del contrato:
Viz výše.