II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Izbira delodajalcev za zagotavljanje dela delavcev za potrebe Luke Koper, d.d. kot uporabnika
Número de referencia: JN 250/2019
II.1.2)Código CPV principal79000000 Servicios a empresas: legislación, mercadotecnia, asesoría, selección de personal, imprenta y seguridad
II.1.4)Breve descripción:
Predmet naročila je Izbira delodajalcev za zagotavljanje dela delavcev za potrebe Luke Koper, d.d. kot uporabnika.
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: sí
II.2)Descripción
II.2.1)Denominación:
Sklop 1 (Delovodja (17 delavcev), Kontrolor (21 delavcev))
Lote nº: 1
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)79600000 Servicios de contratación
79900000 Servicios comerciales diversos y otros servicios conexos
II.2.4)Descripción del contrato:
Predmet naročila Izbira delodajalcev za zagotavljanje dela delavcev za potrebe Luke Koper, d.d. kot uporabnika.
Sklop 2 (Voznik tovornih vozil (30 delavcev))
Lote nº: 2
Predmet naročila Izbira delodajalcev za zagotavljanje dela delavcev za potrebe Luke Koper, d.d. kot uporabnika
Sklop 3 (Voznik tovornih vozil (30 delavcev))
Lote nº: 3
Sklop 4 (Voznik tovornih vozil (30 delavcev))
Lote nº: 4
Sklop 5 (Voznik tovornih vozil (30 delavcev))
Lote nº: 5
Sklop 6 (KV LTD Viličarist (30 delavcev))
Lote nº: 6
Sklop 7 (LTD (40 delavcev))
Lote nº: 7
Sklop 8 (LTD (40 delavcev))
Lote nº: 8
Sklop 9 (LTD (40 delavcev)
Lote nº: 9
Sklop 10 (LTD (38 delavcev))
Lote nº: 10