Base jurídica:
Reglamento (UE, Euratom) n ° 2018/1046
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Suministro y mantenimiento de una cromatografía líquida combinada con un sistema de espectrometría de masas de cuadrupolo triple
Número de referencia: JRC/IPR/2021/OP/1067
II.1.2)Código CPV principal38433100 Espectrómetros de masas
II.1.4)Breve descripción:
Suministro y mantenimiento de una cromatografía líquida combinada con un sistema de espectrometría de masas de cuadrupolo triple.
II.1.5)Valor total estimadoValor IVA excluido: 370 000.00 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)38433100 Espectrómetros de masas
II.2.4)Descripción del contrato:
Tarned - 272661-2021
Submission deadline has been amended by:  303772-2021
Itaalia-Ispra: Tripleks-kvadrupool-massispektromeetri süsteemiga ühendatud vedelikkromatograafia tarne ja hooldus
2021/S 104-272661
Hanketeade
Asjad
Õiguslik alus:
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Tripleks-kvadrupool-massispektromeetri süsteemiga ühendatud vedelikkromatograafia tarne ja hooldus
Viitenumber: JRC/IPR/2021/OP/1067
II.1.2)CPV põhikood
38433100 Mass-spektromeetrid
II.1.4)Lühikirjeldus:
Tripleks-kvadrupool-massispektromeetri süsteemiga ühendatud vedelikkromatograafia tarne ja hooldus.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärk
Maksumus käibemaksuta: 370 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohta
Hankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Pravna osnova:
Uredba (EU, Euratom) br. 2018/1046
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Nabava i održavanje tekućinskog kromatografa spojenog s trostrukim kvadrupolnim sustavom masene spektrometrije
Referentni broj: JRC/IPR/2021/OP/1067
II.1.2)Glavna CPV oznaka38433100 Maseni spektrometri
II.1.4)Kratak opis:
Nabava i održavanje tekućinske kromatografije spojene s trostrukim kvadrupolnim sustavom masene spektrometrije.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 370 000.00 EUR
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a38433100 Maseni spektrometri
II.2.4)Opis nabave: