Anuncio relativo a modificaciones o información adicional
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Dostawa i wdrożenie systemu do obsługi procesów rekrutacji wraz z usługą powdrożeniową
Número de referencia: 36/ZP/2019
II.1.2)Código CPV principal72268000 Servicios de suministro de software
II.1.4)Breve descripción:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa, wdrożenie, uruchomienie wraz z usługą powdrożeniową kompleksowego Systemu informatycznego do obsługi procesów rekrutacji (zwanego dalej Systemem) prowadzonych przez Biuro Współpracy z Zagranica UŁ (BWZ UŁ).