II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Dodávka dat do Informačního systému o silniční a dálniční síti.
Número de referencia: 97ZA-000762
II.1.2)Código CPV principal72313000 Servicios de recogida de datos
II.1.4)Breve descripción:
Sběr dat do Informačního systému o silniční a dálniční síti ČR (ISSDS ČR) je organizovaný odborem silniční databanky a NDIC Ostrava.
Jedná se o průběžný a nepřerušený sběr dat registru stavební činnosti, pasportizačního popisu komunikací, popisu křižovatek a konstrukčních vrstev vozovek na dobu 42 měsíců.
II.1.5)Valor total estimadoValor IVA excluido: 12 260 000.00 CZK
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: sí
Pueden presentarse ofertas para todos los lotes
II.2)Descripción
II.2.1)Denominación:
Dodávka dat do Informačního systému o silniční a dálniční síti. Středočeský region
Lote nº: 1
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)72313000 Servicios de recogida de datos
II.2.4)Descripción del contrato:
Dodávka dat do Informačního systému o silniční a dálniční síti. Severočeský region
Lote nº: 2
Dodávka dat do Informačního systému o silniční a dálniční síti. Východočeský region
Lote nº: 3
Dodávka dat do Informačního systému o silniční a dálniční síti. Jihomoravský region
Lote nº: 4
Dodávka dat do Informačního systému o silniční a dálniční síti. Severomoravský region
Lote nº: 5