Servicios - 280221-2019
Hungría-Szeged: Servicios de reparación y mantenimiento
2019/S 114-280221
Anuncio de licitación
Servicios
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
SZTE ÁOK-SZAKK épületkarbantartás, műszaki ügyelet
Número de referencia: EKR000446842019
II.1.2)Código CPV principal
50000000 Servicios de reparación y mantenimiento
II.1.4)Breve descripción:
Vállalkozási szerződés a SZTE ÁOK és SZAKK épületeinek karbantartása, üzemeltetése, valamint műszaki ügyeleti és készenléti szolgálat ellátására
II.1.5)Valor total estimado
II.1.6)Información relativa a los lotes
El contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)
50700000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos de edificios
79993000 Servicios de gestión de edificios e instalaciones
II.2.4)Descripción del contrato:
Az SZTE ÁOK és SZAKK Műszaki Leírásban felsorolt oktatási, betegellátási és gazdasági épületeinek karbantartása, üzemeltetése, valamint műszaki ügyeleti és készenléti szolgálat ellátása valamint az orvosi gázellátó rendszerre, és eszközállományának üzemeltetése, javítási, hibaelhárítási és karbantartási munkáinak elvégzése, továbbá az ezekhez kapcsolódó 24 órás helyszíni diszpécser szolgálat (épület felügyeleti rendszer felügyelettel), valamint a munkaidőn kívüli műszaki ügyelet helyszíni és mobilis ügyelet biztosítása a jelen pontban meghatározottak és a rendelkezésre bocsátott Műszaki Leírásban részletezettek szerint, 162 000 m2 egészségügyi területen:
Az üzemeltetési feladatok keretében ellátandó:
— 24 órás diszpécser szolgálat biztosítása és műszaki ügyelet biztosítása műszaki üzemeltetési vezető felügyeletével a Műszaki Leírásban felsorolt épületek zavartalan üzemeltetésének fenntartása, a Gazdasági Hivatal, Klinikai Üzemeltetési Iroda felügyelete. 24 órás diszpécser szolgálat biztosítása: 1 fő részvételével, műszaki ügyelet biztosítása 2 fő részvételével, elektromos és épületgépész szakmákkal, valamint műszaki (készenlét)i ügyelet biztosítása 2 fő részvételével elektromos és épületgépész szakmákkal, és ennek fenntartása a munkaidőn kívüli időben.
A jelen eljárás esetében műszaki ügyelet: biztosítása: munkaidőn kívüli helyszíni műszaki ügyelet fenntartása, bejelentés esetén késedelem nélküli azonnali hibaelhárítás, amennyiben a hibaelhárítás nem végezhető el, úgy stabilizálás-kárelhárítás a Műszaki Leírásban meghatározottak szerint.
A jelen eljárás esetében készenléti ügyelet: A Műszaki Leírásban meghatározottak szerint munkaidőn kívüli, a műszaki ügyelet által el nem hárítható hibajelentésének alapján eseti hibaelhárítás az év 365 napján (ld. műszaki ügyeleti időpontokban folyamatos ügyelet indokolt). Tekintettel arra, hogy a műszaki ügyeletét ellátó személyzet az Ajánlatkérő által biztosított helyiségben elérhető kell, hogy legyen, ezért a készenléti ügyeletet külön plusz szakszemélyzettel kell ellátni. Kiszállási idő diszpécserhez beérkező bejelentéstől számítottan maximum 2 óra.
A jelen eljárás esetében diszpécser: 265 ágyas klinikán az épületfelügyeleti rendszerben monitorozás ellátása évi 365 napon, napi 24 órában. Itt történik a műszaki ügyelet és készenlét vezénylése. A diszpécser személyzete fizikai műszaki hibajavítást nem végezhet, a feladat folyamatosan helyhez kötött.
Javítási és hibaelhárítási feladatok keretében ellátandó különösen:
— A Műszaki Leírásban felsorolt épületekben és létesítményekben AK által észlelt és megrendelt épületszerkezeti, épületgépészeti, a karbantartási munkák során feltárt és AK által megrendelt műszaki hibaelhárítási és javítási munkák elvégzése,
— Az orvosi gázok javítása,
— Csőposta rendszer javítása,
— Liftből mentés,
— Tűzgátló ajtók havi rendszeres ellenőrzése és javítása vizsgázott szakemberek által,
— az ingatlanhoz és az ingatlanhoz kapcsolódó eszköz állományhoz kapcsolódó javítási és hibaelhárítási feladatok
Karbantartási munkák keretében ellátandó különösen:
— a Műszaki Leírás részeként rendelkezésre bocsátott éves karbantartási terv szerint elvégzendő tervszerű megelőző karbantartási feladatok ellátása beleértve az orvosi gáz rendszerek karbantartását is,
— további meghatározás TED szigorú karakterkorlátozása miatt a jelen pontban nem ismertethető, az eszközök, a fogalmak és a helyszínek részletes műszaki leírása az alábbi úton közvetlenül elérhető: https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR000446842019/reszletek