Anuncio relativo a modificaciones o información adicional
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Wykonanie digitalizacji, weryfikacji, poprawę jakości mapy ewidencyjnej oraz modernizacji bazy danych EGiB wraz z utworzeniem baz danych GESUT i BDOT500
Número de referencia: ZP.272.5.2019
II.1.2)Código CPV principal72314000 Servicios de recogida e intercalación de datos
II.1.4)Breve descripción:
Wykonanie prac geodezyjnych, w tym przeprowadzenie analizy danych cyfrowych i dokumentacji zgromadzonej w PZGiK, pomiarów terenowych i opracowań kartograficznych związanych z digitalizacją, weryfikacją, poprawą jakości mapy ewidencyjnej oraz modernizacją bazy danych ewidencji gruntów i budynków EGiB wraz z utworzeniem i dostawą bazy danych obiektów topograficznych BDOT500, zgodnej z pojęciowym modelem danych BDOT500, określonym w rozporządzeniu Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 2.11.2015 r. w sprawie bazy danych obiektów topograficznych oraz mapy zasadniczej oraz bazy danych geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu GESUT, zgodnej z pojęciowym modelem danych GESUT, określonym w rozporządzeniu, Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 21.10.2015 r. w sprawie powiatowej bazy GESUT i krajowej bazy GESUT wraz utworzeniem rejestrów przestrzennych materiałów PZGiK, zgromadzonych w PODGiK w Tarnowie, w oparciu o dostarczone Wykonawcy materiały zasobu