Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Servicios - 280781-2019
Hungría-Kaposvár: Servicios de mantenimiento y reparación de software
2019/S 114-280781
Anuncio de transparencia previa voluntaria
Servicios
Base jurídica:
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Kórházi informatikai rendszer szolgáltatásai
Número de referencia: EKR000930972018
II.1.2)Código CPV principal
72267000 Servicios de mantenimiento y reparación de software
II.1.4)Breve descripción:
A kórházban meglévő és működő e-MedSolution orvos-szakmai rendszerszoftver karbantartása és jogszabálykövetési szolgáltatásainak követése, a meglévő rendszer funkcióinak bővítése.
II.1.6)Información relativa a los lotes
El contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)
II.2.4)Descripción del contrato:
A kórházban meglévő és működő e-MedSolution orvos-szakmai rendszerszoftver karbantartása és jogszabálykövetési szolgáltatásainak követése, a meglévő rendszer funkcióinak bővítése az alábbiak szerint: A. A meglévő és már bevezetett e-MedSolution és Alkalmazás Futtatás környezet karbantartása és követése: a. 1650 db. e-MedSolution integrált webes kórházi rendszer nevesített licenc a szerződéskötéskor az intézményben használt modulokkal, interfészekkel és funkcionalitással - Központi telephely: az alapmodulokon kívül: - ápolás modul, - gyógyszerezés modul, - általános lekérdező modul, - műtéti modul (Credit Lap), - előjegyzés (járó, fekvő, diagnosztika, műtéti), - háziorvosi modul, - mammográfia modul, - tüdőgondozó modul, - élelmezés modul, - higiénia munkahely kialakítása, - protokoll modul, - betegszámla modul; - triage modul, - várólista modul; - OnkoNet modul, - OnkoNet portál; használatban lévő jelentések: - fekvő, - járó, - CT/ MR, - kúraszerű, - fogászat, - halott-szállítás, - EFI jelentés, - EU adatlap, - táppénz, - rákregiszter, - MSZSZ, - mammográfia (mammográfia modul révén); Integrációs interfészek: - Központi labor (HL7), - Mikrobiológia (HL7), - Izotóplabor (HL7), - POCT illesztés (HL7), - Radiológia: (Dicom, HL7), - Gazdasági rendszer illesztés, - VIR rendszer illesztés, - Gyógyszertári rendszer, - OEP TAJ ellenőrzés, - SZÁRNY, - HBCS besorolás, - Dombóvár, Nagyatád ENCI rendszerek (HL7), - EESZT, - CATO (HL7), - OnkoNet külső medikai rendszer kapcsolódás alkalmazás licenc. b. 100 db e-Medsolution háziorvosi licenc; c. 195 db Progress adatbázis kezelő licenc; d. 1 db e-MedSolution alkalmazás futtatási környezet. e. 1 db e-MedSolution EESZT kapcsolódási licenc. B. e-MedSolution/Progress/ Alkalmazás futtatás környezet bővítése, karbantartása és követése - dr. Baka József Diagnosztikai, Onkoradiológiai, Kutatási és Oktatási Központ telephely a. 150 db nevesített e-MedSolution licenc leszállítása (bevezetést is ideértve) a futtatáshoz szükséges adatbázis kezelő licencekkel, alkalmazásfuttatási környezettel együtt; b. 1 db e-MedSolution alkalmazás futtatási környezet leszállítása (bevezetést is ideértve);; c. Integrációs interfészek leszállítása (bevezetést is ideértve): - Aria - sugárterápiás szoftver (HL7), - eRad - radiológiai rendszer (HL7), - Health-Portál licenc, - OnkoNet Modul (külső medikai rendszer) kapcsolódás alkalmazás licenc; d. A fenti e-MedSoluiton modulok, interfészek bevezetése, támogatása, követése. - a kórház tulajdonában lévő 1495 db e-MedSolution nevesített licencen felül 255 db e-MedSolution licenc, illetve Várólista, Triage modulok leszállítása