Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Pridėtinės vertės mokesčio informacijos mainams tarp Europos Sąjungos valstybių skirtos informacinės sistemos ITIS_EU plėtros paslaugų viešasis pirkimas
Número de referencia: 2019
II.1.2)Código CPV principal72262000 Servicios de desarrollo de software
II.1.4)Breve descripción:
Pridėtinės vertės mokesčio informacijos mainams tarp Europos Sąjungos valstybių skirtos informacinės sistemos ITIS_EU plėtros paslaugos.
II.1.5)Valor total estimadoValor IVA excluido: 1 487 603.00 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)72211000 Servicios de programación de sistemas y software de usuario
II.2.4)Descripción del contrato:
Pridėtinės vertės mokesčio informacijos mainams tarp Europos Sąjungos valstybių skirtos informacinės sistemos ITIS_EU plėtros paslaugos. Preliminarus kiekis – 30 000 darbo valandų. Užsakovas gali užsakyti paslaugų, kurių orientacinis valandų kiekis iki 20 proc. mažesnis ar didesnis, nei preliminariai numatytas.