Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Servicios - 282658-2019
Rumanía-Deva: Servicios de escaneado
2019/S 115-282658
Anuncio de licitación
Servicios
Base jurídica:
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Servicii de scanare și indexare a dosarelor de acte din cadrul O.C.P.I. Hunedoara
Número de referencia: 9836760_2019_2
II.1.2)Código CPV principal
79999100 Servicios de escaneado
II.1.4)Breve descripción:
Servicii de scanare și indexare a dosarelor de acte din cadrul O.C.P.I. Hunedoara.
Autoritatea contractanta va raspunde la solicitarile de clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor cu 10 zile. Numar de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 15 zile.
II.1.5)Valor total estimado
Valor IVA excluido: 1 260 502.07 RON
II.1.6)Información relativa a los lotes
El contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)
72252000 Servicios de archivo informático
72311100 Servicios de conversión de datos
II.2.4)Descripción del contrato:
Cantitatea estimata: 338 299 de pagini.
A se vedea cerintele mentionate in caietul de sarcini.