Modificación de un contrato/concesión durante su vigencia
Base jurídica:
Directiva 2014/25/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Poskytovanie podpory a údržby prevádzky systému SAP a rozvoja produktov SAP
Número de referencia: 1297/2015
II.1.2)Código CPV principal72261000 Servicios de apoyo al software
II.2)Descripción
II.2.1)Denominación:Lote nº: Poskytovanie podpory a údržby prevádzky systému SAP a rozvoja produktov SAP
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)72600000 Servicios de apoyo informático y de consultoría
72262000 Servicios de desarrollo de software
72266000 Servicios de consultoría en software
II.2.4)Descripción del contrato en el momento de celebración del contrato:
Predmetom zákazky je zabezpečenie poskytovania podpory a údržby prevádzky systému SAP, (všeobecných modulov SAP ECC, neštandardných pre obstarávateľa vytvorených modulov SAP a implementovaných produktov SAP), v oblasti poradenských služieb a informačnej podpory, v oblasti rozvoja a vývoja produktov SAP, vrátane údržby rozhraní s prevádzkovanými aplikáciami mimo SAP.