Suministros - 471358-2022
Polonia-Stargard: Ordenadores personales
2022/S 166-471358
Corrigenda
Anuncio relativo a modificaciones o información adicional
Suministros
(Suplemento al Diario Oficial de la Unión Europea, 2022/S 146-417224)
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
„Sukcesywna dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania”
Número de referencia: DZ.270.2.19.2022
II.1.2)Código CPV principal
30213000 Ordenadores personales
II.1.4)Breve descripción:
1. Opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy fabrycznie nowego sprzętu komputerowego i oprogramowania w ilościach określonych w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ. Ilości podane w opisie przedmiotu zamówienia ilości stanowią maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jakie może zamówić Zamawiający.3.8. Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na części ( 27 zadań) i tym samym dopuszcza składanie ofert częściowych, o których mowa w art. 7 pkt 15 PZP.