Anuncio de adjudicación de contrato
Resultados del procedimiento de contratación
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Elektroninių paslaugų informacinės sistemos Periodinių ataskaitų posistemio sukūrimo paslaugos
II.1.2)Código CPV principal72262000 Servicios de desarrollo de software
II.1.4)Breve descripción:
Informacinė sistema skirta elektroninių ryšių paslaugų ir pašto paslaugos teikėjams elektronine forma pateikti informaciją apie jų atitinkamu periodu vykdytą elektroninių ryšių paslaugų ir pašto paslaugos veiklą, o perkančiajai organizacijai sudaryti sąlygas, kontroliuoti informacijos teikimą ir analizuoti pateiktus duomenis.
Sutarties vykdymo metu turi būti įgyvendintas:
— periodinių ataskaitų pateikimo įrankio sukūrimas ir įdiegimas,
— papildomų rodiklių įvedimo įrankio sukūrimas ir įdiegimas,
— periodinių ataskaitų pateikimo kontrolės įrankio sukūrimas ir įdiegimas,
— duomenų analizės įrankio sukūrimas ir įdiegimas.
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)72262000 Servicios de desarrollo de software
II.2.4)Descripción del contrato: