Anuncio relativo a modificaciones o información adicional
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Dostawa stacji planowania leczenia dla Zakładu Planowania Radioterapii Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.
Número de referencia: EZ.28.133.2019
II.1.2)Código CPV principal30196000 Planificadores
II.1.4)Breve descripción:
Przedmiotem zamówienia jest:
a. sprzedaż wraz z dostarczeniem fabrycznie nowej stacji planowania leczenia do Zakładu Planowania Radioterapii Zamawiającego;
b. instalacja i uruchomienie stacji planowania leczenia;
c. szkolenie personelu Zamawiającego w zakresie obsługi, eksploatacji oraz konserwacji stacji planowania leczenia.
Zakres przedmiotowy wyszczególniono ilościowo i asortymentowo oraz opisano w Załączniku nr 2 do SIWZ „Zestawienie parametrów technicznych, warunków gwarancji oraz szkoleń”.
Zamówienie nie zostało podzielone na pakiety. Oferta musi obejmować całość zamówienia. Oferta dla swojej ważności musi być złożona na wszystkie pozycje.