Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
IT diensten voor technische expertise – 13 percelen
Referentienummer: Smals-BB-001.010/2019-F02_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie72500000 Informaticadiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
Deze opdracht voor aanneming van diensten beoogt de sluiting van een raamovereenkomst om technische expertisediensten te verkrijgen die voor elk perceel gerealiseerd zullen kunnen worden:
— door middel van technische expertisediensten in de vorm van ondersteuning van projecten die door de aanbesteder worden uitgevoerd of eventueel: door de realisatie van het volledige traject van een project met een vast budget/vaste prijs.
De technische expertisediensten worden onderverdeeld in IT-domeinen die elk een perceel vormen. IT-profielen worden voorzien in elk van de percelen. Deze percelen worden hieronder beschreven.